Teatr i ekologia

Teatr i ekologia

Gmina Stężyca zaprasza na interaktywne spotkania teatralne o tematyce ekologicznej. Wciąż są wolne miejsca.

Zorganizowane zostanie 8 spotkań, z podziałem dzieci na dwie grupy wiekowe: 5-10 lat oraz 10-15 lat. Część z zajęć będzie powtórzona a część jednorazowa – wg formularza poniżej.
Ilość miejsc jest ograniczona. Na poszczególne spotkania obowiązują zapisy. Należy zapisywać się najpóźniej na pięć dni przed danymi zajęciami.
Celem spotkań jest przekazanie dzieciom wiedzy na temat czym jest niska emisja, smog, segregacja odpadów, ekosystem i jak o niego dbać. W spotkaniach mogą uczestniczyć dzieci mieszkające na terenie Gminy Somonino. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Dzieci mogą zostać zapisane do uczestniczenia w poszczególnych spotkaniach przez rodziców lub prawnych opiekunów. Wybór spotkania, w którym ma uczestniczyć dziecko należy do rodziców lub opiekunów dziecka. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych zajęć znajdują się w Urzędzie Gminy Somonino, pok. 19.
Organizatorem warsztatów jest Gmina Somonino – partner Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.
Operacja wspófinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Więcej informacji o warsztatach można znaleźć na stronie somonino.pl .

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*