Strongman Maciej Hirsz sezon zakończył zwycięstwem w Sierakowicach [ZDJĘCIA]

Maciej Hirsz, strongman z teamu Polskiej Floty zwycięstwem w Sierakowicach zakończył niezwykle udany sezon. Zawodnik z Kartuz zdominował zawody wygrywając z dużą przewagą punktową.

sierakowice1

Obraz 1 z 3

fot. mat. promoyjny

– Ten sezon jest dla mnie bardzo dobry i wiedziałem, że zwycięstwem w Sierakowicach postawię w nim kropkę nad „i” – mówi Maciej Hirsz. – Intensywnie przygotowywałem się do startu i od pierwszej konkurencji byłem spokojny o dobry wynik, choć rywale pokazali się również z bardzo dobrej strony.

Zobacz też: Puchar Polski Strongman we Wrocławiu: Maciej Hirsz triumfuje

Drugie miejsce zajął Tomasz Lademann, a na najniższym stopniu podium uplasował się Sebastian Kurek. Gościem specjalnym zawodów był Robert Burneika.

Tegoroczny sezon był dla strongmana z Kartuz bardzo dobry. Od kwietniowego zwycięstwa na zawodach Arnold Amateur Strongman w RPA zawodnik Polskiej Floty ani razu nie spadł poniżej 3go miejsca. Teraz przed nim odpoczynek, a potem intensywne przygotowania do kolejnego sezonu. Jeśli Maciek utrzyma formę z ostatnich miesięcy, lub jeszcze ją poprawi, możemy być spokojni, że w przyszłym roku postawi sobie poprzeczkę naprawdę wysoko i nieraz nas zaskoczy świetnym wynikiem.

Wyniki zawodów w Sierakowicach:

1. Maciej Hirsz – 47 pkt
2. Tomasz Lademann 32,5 pkt
3. Sebastian Kurek 30,5 pkt
4. Bartłomiej Grubba 29,5 pkt
5. Dariusz Wejer 20 pkt
6. Grzegorz Szymański 16 pkt
7. Michał Adam Kopacki 10 pkt

Skomentuj: Strongman Maciej Hirsz sezon zakończył zwycięstwem w Sierakowicach [ZDJĘCIA]

`

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*