Somonino Cup

Somonino Cup: rozgrywki drużyn z rocznika 2003 [ZDJĘCIA]

Somonino Cup to cykl turniejów piłkarskich organizowanych w Zespole Szkół w Somoninie przez Mariusza Lamka. W niedzielę na parkiecie spotkały się drużyny złożone z zawodników urodzonych w 2003 (i młodszych).

somonino-cup-2003-20160228-turniej-003_800x485

Zdjęcie 1 z 62

Fot.: W.Kaiser

W niedzielnym turnieju uczestniczyło 12 drużyn, w tym jedna żeńska Sztorm Gdynia. 

Zobacz też: Somonino Cup: rozgrywki drużyn z rocznika 2009 [ZDJĘCIA,WYNIKI]

GRUPA A

NR

GODZINA

PARY

DRUŻYNY

WYNIK

1

8.30 – 8.40

A1 – A2

GKS ŻUKOWO – SZARGAN

2 : 1

4

9.06 – 9.16

A3 – A4

FC GOWIDLINO – JAGUAR II

0 : 0

47

9.42 – 9.52

A3 – A1

FC GOWIDLINO – GKS ŻUKOWO

1 : 0

8

9.54 – 10.04

A2 – A4

SZARGAN – JAGUAR II

3 : 0

13

10.54 – 11.04

A4 – A1

JAGUAR II GKS ŻUKOWO

1 : 2

14

11.06 – 11.16

A2 – A3

SZARGAN – FC GOWIDLINO

0 : 1

 

TABELA

NR

DRUŻYNA

1

2

3

4

PKT

BRAMKI

M-SCE

1

GKS ŻUKOWO

X

2 : 1

0 : 1

2 : 1

6

4 : 3

II

2

SZARGAN SOMONINO

1 : 2

X

0 : 1

3 : 0

3

4 : 3

III

3

FC GOWIDLINO

1 : 0

1 : 0

X

0 : 0

7

2 : 0

I

4

JAGUAR II GDAŃSK

1 : 2

0 : 3

0 : 0

X

1

1 : 5

IV

GRUPA B

NR

GODZINA

PARY

DRUŻYNY

WYNIK

2

8.42 – 8.52

B1 – B2 GKS MORENA – AMATOR

5 : 0

5

9.18 – 9.28

B3 – B4 JAGUAR – GTS WIŚLINKA

2 : 0

9

10.06 – 10.16

B3 – B1

JAGUAR – GKS MORENA

0 : 1

10

10.18 – 10.28

B2 – B4 AMATOR – GTS WIŚLINKA

0 : 1

15

11.18 – 11.28

B4 – B1

GTS WIŚLINKA – GKS MORENA

0 : 1

16

11.30 – 11.40

B2 – B3 AMATOR – JAGUAR

1 : 3

TABELA

NR

DRUŻYNA

1

2

3

4

PKT

BRAMKI

M-SCE

1

GKS MORENA GDAŃSK

X

5 : 0

1 : 0

1 : 0

9

7 : 0

I

2

AMATOR KIEŁPINO

0 : 5

X

1 : 3

0 : 1

0

1 : 9

IV

3

JAGUAR GDAŃSK

0 : 1

3 : 1

X

2 : 0

6

5 : 2

II

4

GTS WIŚLINKA

0 : 1

1 : 0

0 : 2

X

3

1 : 3

III

GRUPA C

NR

GODZINA

PARY

DRUŻYNY

WYNIK

3

8.54 – 9.04

C1 – C2 ZEFIR – SZTORM

0 : 1

6

9.30 – 9.40

C3 – C4 KS SULMIN – START

0 : 0

11

10.30 – 10.40

C3 – C1 KS SULMIN – ZEFIR

0 : 1

12

10.42 – 10.52

C2 – C4 SZTORM – START

1 : 0

17

11.42 – 11.52

C4 – C1 START – ZEFIR

2 : 1

18

11.54 – 12.04

C2 – C3 SZTORM – KS SULMIN

0 : 1

TABELA

NR

DRUŻYNA

1

2

3

4

PKT

BRAMKI

M-SCE

1

ZEFIR GDYNIA

X

0 : 1

1 : 0

1 : 2

3

2 : 3

IV

2

SZTORM GDYNIA

1 : 0

X

0 : 1

1 : 0

6

2 : 1

I

3

KS SULMIN

0 : 1

1 : 0

X

0 : 0

4

1 : 1

III

4

START WARLUBIE

2 : 1

0 : 1

0 : 0

X

4

2 : 2

II

FAZA PUCHAROWA

MECZE O MIEJSCA 9 – 12

19.12.06 – 12.16 ( B3 – B4)

GTS WIŚLINKA – AMATOR KIEŁPINO 1 : 0

20.12.18 – 12.28 ( A4 – C4)

JAGUAR II GDAŃSK – ZEFIR GDYNIA 1 : 1, k. 8 : 9

ĆWIERĆFINAŁY

21.12.30 – 12.40 (A2 – B2)

GKS ŻUKOWO – JAGUAR GDAŃSK 0 : 1

22.12.42 – 12.52 (C1 – A3)

SZTORM GDYNIA – SZARGAN SOMONINO 2 : 0

23. 12.54 – 13.04 (A1 – C3)

FC GOWIDLINO – KS SULMIN 1 : 0

24. 13.06 – 13.16 (B1 – C2)

GKS MORENA GDAŃSK – START WARLUBIE 1 : 0

MECZ O 11 MIEJSCE

25. 13.18 – 13.28 (przegr 19 – przegr 20)

AMATOR KIEŁPINO – JAGUAR II GDAŃSK 2 : 2, k. 1 : 2

MECZ O 9 MIEJSCE

26. 13.30 – 13.40 (zwyc 19 – zwyc 20)

GTS WIŚLINKA – ZEFIR GDYNIA 2 : 0

MECZE O MIEJSCA 5 – 8

27. 13.42 – 13.52 (przegr 21 – przegr 22)

GKS ŻUKOWO – SZARGAN SOMONINO 2 : 2, k. 2 : 0

28. 13.54 – 14.04 (przegr 23 – przegr 24)

KS SULMIN – START WARLUBIE 1 : 3

PÓŁFINAŁY

29. 14.06 – 14.16 (zwyc 21 – zwyc 22)

JAGUAR GDAŃSK – SZTORM GDYNIA 1 : 0

30. 14.18 – 14.28 (zwyc 23 – zwyc 24)

FC GOWIDLINO – GKS MORENA GDAŃSK 2 : 0

MECZ O 7 MIEJSCE

31. 14.30 – 14.40 (przegr 27 – przegr 28)

SZARGAN SOMONINO – KS SULMIN 2 : 0

MECZ O 5 MIEJSCE

32. 14.42 – 14.52 (zwyc 27 – zwyc 28)

GKS ŻUKOWO – START WARLUBIE 1 : 1, k. 3 : 2

MECZ O 3 MIEJSCE

33. 14.54 – 15.04 (przegr 29 – przegr 30)

SZTORM GDYNIA – GKS MORENA GDAŃSK 1 : 3

FINAŁ

34. 15.06 – 15.16 (zwyc 29 – zwyc 30)

JAGUAR GDAŃSK – FC GOWIDLINO 0 : 0, k. 2 : 1

Skomentuj: Somonino Cup: rozgrywki drużyn z rocznika 2003 [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*