W niedzielę turniej juniorów w Somoninie

W niedzielę, 28 lutego w hali sportowej w Somoninie rozegrany zostanie TURNIEJU JUNIORÓW PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ ROCZNIKA 2003 I MŁODSZYCH.

Fot.: pixabay.com

TURNIEJU JUNIORÓW PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ ROCZNIKA 2003 I MŁODSZYCH [REGULAMIN]

ORGANIZATOR : Mariusz Lamk, Zespół Szkół w Somoninie

TERMIN I MIEJSCE : 28. 02. 2016 r. hala sportowa w Somoninie,

rozpoczęcie Turnieju o godz. 8.30,

zakończenie Turnieju ok. godz. 15.30.

NAGRODY : Dyplomy dla wszystkich zespołów, puchary dla pierwszych czterech drużyn i medale dla zawodników pierwszych trzech drużyn,

nagrody indywidualne dla zawodników.

UBEZPICZENIE : Uczestnicy Turnieju ubezpieczają się na koszt własny.

UCZESTNICY : 12-stu zawodników ur. w r. 2003 i młodsi (dziewczęta mogą być 2 lata starsze), bramkarz może występować w dwóch drużynach.

CZAS GRY : 10 min. bez przerwy.

KARY : minutowe oraz czerwona kartka.

PRZEPISY GRY : gra z bramkarzem bez ograniczeń, bez fauli akumulowanych, pozostałe przepisy zgodne z przepisami gry w futsal.

KOLEJNOŚĆ :

– liczba punktów,

– bezpośrednie pojedynki,

– lepsza różnica bramek,

– większa liczba zdobytych bramek,

– rzuty karne.

W meczach fazy pucharowej zakończonych remisem będą wykonywane rzuty karne (po 3) , później po 1 do rozstrzygnięcia.

Awans do ćwierćfinałów uzyskują dwie pierwsze drużyny w każdej grupy oraz dwie z trzecich miejsc z najlepszym bilansem. W tej fazie rozgrywek nie mogą trafić na siebie drużyny z tej samej grupy.

Drużyna z najsłabszym bilansem z miejsc trzecich oraz drużyny z miejsc czwartych zagrają o miejsca 9-12.

Pierwszym przeciwnikiem drużyny „najsłabszej” z miejsc trzecich będzie drużyna z najgorszym bilansem z miejsca czwartego.

Zobacz też: Turniej Piłki Nożnej Halowej w Somoninie rocznika 2002: ponowny trium FC Gowidlino [ZDJĘCIA]

GRUPA A

NR

GODZINA

PARY

DRUŻYNY

WYNIK

1

8.30 – 8.40

A1 – A2

GKS ŻUKOWO – SZARGAN

:

4

9.06 – 9.16

A3 – A4

FC GOWIDLINO – JAGUAR II

:

7

9.42 – 9.52

A3 – A1

FC GOWIDLINO – GKS ŻUKOWO

:

8

9.54 – 10.04

A2 – A4

SZARGAN – JAGUAR II

:

13

10.54 – 11.04

A4 – A1

JAGUAR II GKS ŻUKOWO

:

14

11.06 – 11.16

A2 – A3

SZARGAN – FC GOWIDLINO

:

GRUPA B

NR

GODZINA

PARY

DRUŻYNY

WYNIK

2

8.42 – 8.52

B1 – B2 GKS MORENA – AMATOR

:

5

9.18 – 9.28

B3 – B4 JAGUAR – GTS WIŚLINKA

:

9

10.06 – 10.16

B3 – B1

JAGUAR – GKS MORENA

:

10

10.18 – 10.28

B2 – B4 AMATOR – GTS WIŚLINKA

:

15

11.18 – 11.28

B4 – B1

GTS WIŚLINKA – GKS MORENA

:

16

11.30 – 11.40

B2 – B3 AMATOR – JAGUAR

:

GRUPA C

NR

GODZINA

PARY

DRUŻYNY

WYNIK

3

8.54 – 9.04

C1 – C2 ZEFIR – FC 2004

:

6

9.30 – 9.40

C3 – C4 KS SULMIN – START

:

11

10.30 – 10.40

C3 – C1 KS SULMIN – ZEFIR

:

12

10.42 – 10.52

C2 – C4 FC 2004  – START

:

17

11.42 – 11.52

C4 – C1 START – ZEFIR

:

18

11.54 – 12.04

C2 – C3 FC 2004 – KS SULMIN

:

FAZA PUCHAROWA

MECZE O MIEJSCA 9 – 12

19.12.06 – 12.16 ( 3 – 4)

20.12.18 – 12.28 ( 4 – 4)

ĆWIERĆFINAŁY

21.12.30 – 12.40 (A2 – B2)

22.12.42 – 12.52 (C1 – 3)

23. 12.54 – 13.04 (A1 – 3)

24. 13.06 – 13.16 (B1 – C2)

MECZ O 11 MIEJSCE

25. 13.18 – 13.28 (przegr. 19 – przegr. 20)

MECZ O 9 MIEJSCE

26. 13.30 – 13.40 (zwyc. 19 – zwyc. 20)

MECZE O MIEJSCA 5 – 8

27. 13.42 – 13.52 (przegr. 21 – przegr. 22)

28. 13.54 – 14.04 (przegr. 23 – przegr. 24)

PÓŁFINAŁY

29. 14.06 – 14.16 (zwyc. 21 – zwyc. 22)

30. 14.18 – 14.28 (zwyc. 23 – zwyc. 24)

MECZ O 7 MIEJSCE

31. 14.30 – 14.40 (przegr. 27 – przegr. 28)

MECZ O 5 MIEJSCE

32. 14.42 – 14.52 (zwyc. 27 – zwyc. 28)

MECZ O 3 MIEJSCE

33. 14.54 – 15.04 (przegr. 29 – przegr. 30)

FINAŁ

34. 15.06 – 15.16 (zwyc. 29 – zwyc. 30)

Skomentuj: W niedzielę turniej juniorów w Somoninie

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*