Skrzeszewo. Ul. Leśna totalnie nieprzejezdna: „Jesteśmy bezradni…”

Skrzeszewo. Ul. Leśna totalnie nieprzejezdna: „Jesteśmy bezradni…”

O pozimowych problemach drogowych w gm. Żukowo (i nie tylko) mówi się coraz częściej. Do naszej redakcji odezwała się mieszkanka Skrzeszewa z kolejną tego typu sprawą – chodzi o ul. Leśną w tej miejscowości, która, jak twierdzi, jest zupełnie nieprzejezdna. Załącza zdjęcia oraz krótkie wideo.

Do naszej redakcji odezwała się mieszkanka Skrzeszewa w gminie Żukowo, zaniepokojona stanem drogi gruntowej  – ul. Leśnej w tej miejscowości. Jak twierdzi, drogą nie da się jeździć ani wymijać pojazdów jadących z przeciwka, zaś gmina pomimo zgłoszeń nic ze sprawą nie zrobiła.

-Mają nas gdzieś – pisze informatorka. – Wszędzie gmina robi drogi, a u nas nic i to od 50 lat, tylko zrównają drogę, a za chwilę znowu jest to samo. Jesteśmy w tej sprawie bezradni, a dzwoniliśmy już kiedyś do urzędu, interweniowaliśmy.

Reklamy

Tomasz Szymkowiak, zastępca burmistrza Żukowa wyjaśnia, droga ta jest przeznaczona do równania, jednak nie jest ona drogą główną. W pierwszej kolejności równane i naprawiane są drogi o największym natężeniu. Wskazany odcinek zaś najpóźniej w przyszłym tygodniu, jeśli pogoda się nie zepsuje, zostanie naprawiony.

Problemy drogowe w gminie Żukowo, jak też w całym powiecie, nie są żadną nowością. Spraw tego rodzaju jest dużo, a zgłoszenia od mieszkańców masowo wręcz trafiają do lokalnych mediów oraz na portale społecznościowe.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*