Poruszający mail czytelniczki: „Atakowanie Marioli Zmudzińskiej to zbrodnia…”

Poruszający mail czytelniczki: „Atakowanie Marioli Zmudzińskiej to zbrodnia…”

„W gminie Żukowo mieszkam od 30 lat, od zawsze przyglądam się sprawom samorządowym w tej gminie i nigdy dotąd nie było w niej tak zaangażowanej w sprawy mieszkańców osoby…” – pisze do naszej redakcji jedna z czytelniczek, którą zbulwersowały ostatnie niekorzystne publikacje na temat Marioli Zmudzińskiej, kandydatki na burmistrza Żukowa.

Jedną z naszych czytelniczek, podającą się za mieszkankę gminy Żukowo, szczególnie poruszył artykuł zamieszczony dziś rano na jednym z lokalnych portali. Dotyczy on Marioli Zmudzińskiej, kandydatki na burmistrza Żukowa, którą – jak podkreśla nasza czytelniczka – niesłusznie postawiono w niekorzystnym świetle. Nasza informatorka poprosiła o publikację przesłanej wiadomości. Oto ona:

Szanowna redakcjo, jestem wieloletnią mieszkanką gminy Żukowo i bardzo zaniepokoiła mnie publikacja na jednym z konkurencyjnych w stosunku do Państwa redakcji portali. Dotyczy ona Marioli Zmudzińskiej, która obecnie kandyduje na burmistrza Żukowa. Publikacja ta szkaluje jej dobre imię, stawia ją w niekorzystnym świetle i wskazuje na powiązania partyjno-kościelne Pani Zmudzińskiej.

Powiem tak, w gminie Żukowo mieszkam od 30 lat, od zawsze przyglądam się sprawom samorządowym w tej gminie i nigdy dotąd nie było w niej tak zaangażowanej w sprawy mieszkańców osoby. Panią Mariolę poznałam osobiście jakiś czas temu, to wyjątkowa, ciepła osoba, której atakowanie jest zbrodnią przeciwko dobrym zmianom. Nigdy jeszcze żaden kandydat na burmistrza w Żukowie nie potrafił tak bardzo jak ona wyjść do ludzi i poznać ich.

Na Panią Mariolę można liczyć, a co najważniejsze można z nią rozmawiać – nigdy nie odmawia wsparcia. Nie rozumiem więc, kto próbuje jej zaszkodzić? Komu zależy na tym by nie wygrała tych wyborów? Bardzo proszę o publikację, jeśli to możliwe, treści mojego maila.

Pozdrawiam serdecznie,

Genowefa z gm. Żukowo

Jeden Komentarz

  1. To wszystko prawda. Popieram ten głos!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*