W Sierakowicach ferie odbyły się na sportowo

W Sierakowicach ferie odbyły się na sportowo

Tegoroczne ferie w gminie Sierakowice odbyły się na sportowo. Zarówno na Orliku, jak i w Szkole Podstawowej nr 1 w Sierakowicach na dzieci i młodzież czekała moc sportowych atrakcji.

no images were found

W tym roku ferie przyniosły  huśtawkę pogodową. Z jednej strony zima i powinno być co najmniej biało, a z drugiej strony czas wolny do spożytkowania. Na szczęście na nudę nie mogli narzekać najmłodsi użytkownicy Białego Orlika w Sierakowicach.

Na lodowisku od 10:00 do 11:00 potrenować można było w hokeja z zawodnikami Borsuki Sierakowice oraz zawodnikiem Marvins Oliwa Hockey Team Łukaszem Piaszczyńskim. Po zajęciach codziennie mogliśmy spotkać dużą liczbę dzieci oraz dorosłych na tafli lodowiska, a w godzinach wieczornych podziwialiśmy grę miejscowych hokeistów.

Reklamy

W budynku Orlika przy współpracy z GOK-iem Sierakowice odbyły się zajęcia dla dzieci – gry planszowe oraz nauka gry w szachy i warcaby. Nie brakowało też inwencji twórczej uczestników podczas gry w kalambury czy gier karcianych. Dzieci miały także okazję obserwować pokaz tańca na lodzie utalentowanej Amelii Rams.

Podczas odbyły się dwa turnieje dla dzieci „Ferie na Sportowo”. W turnieju halowym w dwóch kategoriach brali udział chłopcy i dziewczęta. Nie ważne były miejsca jakie kto zajmował lecz czas spędzony na sportowo. Pamiątkowe medale ufundowane przez wójta gminy Sierakowice wręczyli organizatorzy. Skończyły się ferie a dzieci wróciły do szkoły – był to czas bardzo pracowity dla nas ale i mile, oraz sportowo spędzony przez dzieci.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*