Gościem programu "Na dywaniku" jest Ryszard Świlski, Członek Zarządu Województwa Pomorskiego

Ryszard Świlski, Członek Zarządu Województwa Pomorskiego – „Na dywaniku” [27.09.2018]

1 października 2015 roku pociąg z Gdańska wjechał do Kartuz. Przez kolejne trzy lata Pomorska Kolej Metropolitalna cieszy się niesłabnącą popularnością podróżujących, a liczba korzystających pasażerów z miesiąca na miesiąc wzrasta. Rozmawiamy o rozwoju kolei na Pomorzu i planach na przyszłość. Gościem programu „Na dywaniku” jest Ryszard Świlski, Członek Zarządu Województwa Pomorskiego.

Gościem programu "Na dywaniku" jest Ryszard Świlski, Członek Zarządu Województwa Pomorskiego
Gościem programu „Na dywaniku” jest Ryszard Świlski, Członek Zarządu Województwa Pomorskiego

„Na dywaniku” – Ryszard Świlski

1 października 2015 roku pociąg z Gdańska wjechał do Kartuz. Przez kolejne trzy lata Pomorska Kolej Metropolitalna cieszy się niesłabnącą popularnością podróżujących, a liczba korzystających pasażerów z miesiąca na miesiąc wzrasta. Rozmawiamy o rozwoju kolei na Pomorzu i planach na przyszłość.

Gościem programu „Na dywaniku” jest Ryszard Świlski, Członek Zarządu Województwa Pomorskiego.

Reklamy

PKM zmienia komunikację w Trójmieście i na Pomorzu

Korki na wszystkich drogach dojazdowych do Trójmiasta już dawno przekroczyły akceptowalny poziom. Dlatego we wrześniu 2015 r. samorząd województwa pomorskiego uruchomił nową linię kolejową łączącą metropolię trójmiejską z Kaszubami. Po trzech latach funkcjonowania Pomorska Kolej Metropolitalna stała się jednym z filarów komunikacyjnych metropolii i całego regionu. Dzięki PKM tysiące osób codziennie może obecnie szybciej i wygodniej dojechać do pracy, szkoły lub na zakupy, a potem równie sprawnie wrócić do domu.

Czytaj więcej: PKM zmienia komunikację w Trójmieście i na Pomorzu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*