Region. Wkrótce bezpłatne szkolenie ZUS-u z rent i emerytur

Region. Wkrótce bezpłatne szkolenie ZUS-u z rent i emerytur

Niedługo przechodzisz na emeryturę bądź ubiegasz się o rentę? Skorzystaj z wirtualnego szkolenia, organizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki niemu dowiesz się m.in. jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać świadczenie i jakie dokumenty złożyć.

We wtorek 7 grudnia o godz. 10 ZUS zaprasza na szkolenie online z zakresu rent i emerytur. Podczas wirtualnego spotkania ekspert wyjaśni m.in. komu przysługują poszczególne świadczenia, jakie warunki należy spełnić aby je otrzymać, jakie dokumenty i kiedy trzeba złożyć oraz jakie są zalety przyjmowania świadczeń na rachunek bankowy.

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem programu Cisco Webex Meeting. Chęć udziału w szkoleniu należy zgłosić mailowo pod adresem: slupsk_wydarzenia@zus.pl. W zgłoszeniu trzeba podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, nazwę zakładu pracy, liczbę uczestników oraz numer telefonu kontaktowego. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*