Region. Spacerował po mieście z narkotykami. Sprzedawał je małoletnim

Region. Spacerował po mieście z narkotykami. Sprzedawał je małoletnim

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zatrzymali 18-letniego mieszkańca pow. kartuskiego, który miał przy sobie narkotyki. Mundurowi podczas kontroli znaleźli w bluzie mężczyzny tabletki ecstasy oraz amfetaminę. Śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzuty dotyczące posiadania i udzielania środków odurzających małoletnim. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. O losie tego młodego mężczyzny zadecyduje dziś sąd.

We wtorek 14 czerwca o godzinie 18 funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie na jednej z ulic Kościerzyny zauważyli młodego mężczyznę, który na widok policjantów zaczął się bardzo nerwowo zachowywać.

Mundurowi postanowili to sprawdzić, podczas kontroli u mężczyzny znaleźli w bluzie tabletki ecstasy oraz amfetaminę. Zatrzymany 18-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu kartuskiego, trafił do policyjnego aresztu. Śledczy ustalili również, że zatrzymany udzielał środków odurzających małoletnim.

Reklamy

Mundurowi przedstawili mu zarzuty, za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. O losie tego młodego mężczyzny zadecyduje dziś sąd.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*