Przodkowo. Andrzej Wyrzykowski z jednogłośnym absolutorium

Przodkowo. Andrzej Wyrzykowski z jednogłośnym absolutorium

Na ostatniej sesji Rady Gminy w Przodkowie wójt Andrzej Wyrzykowski jednogłośnie otrzymał absolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu. Nie zabrakło podziękowań, m. in. dla pracowników przodkowskiego urzędu za dobrą współpracę, gratulacji oraz bukietów kwiatów.

W miniony czwartek podczas ostatniej sesji Rady Gminy Przodkowo po przedstawieniu przez wójta raportu o stanie Gminy Przodkowo za 2022 rok, przedstawieniu sprawozdania z wykonania budżetu na rok 2022, zapoznaniu się z opiniami i wnioskiem Regionalnej Izby Obrachunkowej w Gdańsku, a także wnioskami komisji działających przy Radzie Gminy, radni jednogłośnie zdecydowali o udzieleniu wójtowi Andrzejowi Wyrzykowskiemu absolutorium.

Włodarz podczas swojego wystąpienia podziękował za współpracę wszystkim instytucjom na szczeblu wojewódzkim, powiatowym oraz lokalnym.

Reklamy

Swoje podziękowania skierował również do pracowników Urzędu Gminy w Przodkowie oraz pracowników wszystkich podległych placówek i w ramach tych podziękowań wręczył bukiety kwiatów skarbniczce Henryce Walkusz i swojej zastępczyni Izabeli Kloskowskiej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*