Policyjna obława na mordercę 6-latka trwa. Powstał specjalny e-mail

Policyjna obława na mordercę 6-latka trwa. Powstał specjalny e-mail

Policja wciąż szuka mordercy 6-letniego chłopca – zarówno z lądu, jak też z powietrza. Powstał też specjalny e-mail na który zgłaszać można wszelkie informacje na temat poszukiwanego Grzegorza Borysa.

Policjanci  wciąż pracują nad zatrzymaniem poszukiwanego listem gończym Grzegorza Borysa, 44-latka podejrzanego o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Trwa szeroko zakrojona akcja poszukiwawcza policjantów, wspieranych przez Żandarmerię Wojskową, Straż Leśną oraz strażaków.

Funkcjonariusze szukają mężczyzny w trudnym terenie leśnym przy użyciu wszystkich dostępnych sił i środków. Mężczyzna szukany jest z lądu i z powietrza. Nad przeszukiwanymi terenami lata policyjny śmigłowiec należący do Zarządu Lotnictwa Policji Głównego Sztabu Policji KGP.

Reklamy

Zobacz również: Region. Policja szuka mordercy 6-latka. Udostępnia jego wizerunek

Poszukiwania nie zostały przerwane nawet na minutę. Codziennie 24h na dobę od momentu zgłoszenia pracują policjanci, którzy metr po metrze sprawdzają wytypowane miejsca. W nocy pracowali policjanci oddziału prewencji z Gdańska, Bydgoszczy, Olsztyna, Poznania i Łodzi. Przeczesywane są lasy, w poszukiwania zaangażowani są przewodnicy z psami patrolowo-tropiącymi oraz z psami wyszkolonymi do wyszukiwania zapachów zwłok ludzkich.

Nad sprawą równolegle pracują kryminalni, którzy weryfikują przekazywane przez społeczeństwo informacje na temat tego mężczyzny. Odzew po publikacji wizerunku jest bardzo duży. Wszystkie informacje są bardzo dokładnie weryfikowane przez policjantów.

Aby uporządkować wszystkie sygnały, które spływają od Państwa, założona została dedykowana skrzynka e-mail, na którą należy przesyłać wszystkie informacje, które dotyczą Grzegorza Borysa. Zapewniona jest anonimowość oraz to, że każdy sygnał zostanie przez policjantów sprawdzony.

Skrzynka mailowa dedykowana:

gdynia.poszukiwania@gd.policja.gov.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*