Region. Policja szuka mordercy 6-latka. Udostępnia jego wizerunek

Region. Policja szuka mordercy 6-latka. Udostępnia jego wizerunek

Ciało 6-letniego chłopca znaleziono w jednym z mieszkań na Karwinach (Gdynia) przy ulicy Górniczej. Policja prowadzi obławę za sprawcą zabójstwa – informuje Radio Gdańsk.

Jak podaje Radio Gdańsk, prokuratura potwierdza, że znaleziono ciało dziecka, ale odmawia udzielenia jakichkolwiek informacji.

Jak nieoficjalnie ustalił reporter radia, dziecko ma ranę ciętą szyi. Ciało 6-latka znalazła jego matka po powrocie z pracy do domu. W mieszkaniu natrafiono też na zwłoki psa.

Reklamy

-Policjanci i prokuratorzy pracują na miejscu zabójstwa chłopca. Zgłoszenie o tym zdarzeniu otrzymaliśmy po godzinie 10. Śledczy rozmawiają z osobami, które mogą mieć wiedzę na temat tego zdarzenia, przesłuchiwani są świadkowie. Na miejscu jest również policyjny psycholog, który udziela wsparcia najbliższym dziecka – mówi kom. Karina Kamińska, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku (wypowiedź dla Radia Gdańsk).

Policja udostępniła wizerunek poszukiwanego zabójcy dziecka. Jest nim 44-letni Grzegorz Borys.

W przypadku uzyskania informacji na temat miejsca pobytu mężczyzny należy niezwłocznie skontaktować się z Komendą Miejską Policji w Gdyni pod numerem telefonu 47 74 21 222 (oficer dyżurny jednostki) lub zadzwonić na numer alarmowy 112.

Zobacz również: Nowe fakty ws. „kazirodczej rodziny” z miejscowości Czerniki

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*