Piłkarki z GKS Żukowo na drugim miejscu w turnieju halówki

VII Halowy Turniej Piłki Nożnej został zorganizowanych z okazji Dnia Kobiet. Rozgrywki o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego przyniosły sporo emocji. Ostatecznie żukowianki zremisowały KS Fala Międzyzdroje.

fot. GKS Żukowo

Piłkarki nożne GKS Żukowo wzięły udział w VII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego z okazji dnia kobiet w Sianowie. W turnieju udział wzięło 8 zespołów: UKS Victoria SP 2 I Sianów, KS Mustang Korzystno, GKS Żukowo, KS Fala Międzyzdroje, UKS Victoria SP 2 II Sianów, KS Olimp Gościno, Lew Lębork oraz AP Kotwica Kołobrzeg.

Zawodniczki żukowskiego zespołu w pierwszym pojedynku uległy 1:2 Fali Międzyzdroje. W kolejnym spotkaniu po bramkach Irminy Kaproń-Ollik oraz Pauli Magulskiej udało im się pokonać Olimp Gościno. Trzecie starcie to gładkie zwycięstwo 6:0 z najmłodszymi zawodniczkami turnieju, czyli AP Kotwica Kołobrzeg. 

Kolejny mecz to trudne starcie z Lwem Lębork, z którego GKS wyszedł zwycięsko. W następnym meczu żukowianki strzeliły trzy bramki, tracąc przy tym jedną. Jednakże udało im się pokonać Victorię Sianów II.

W przedostatnim meczu przeciwniczkami były zawodniczki Mustang Korzystno, z którymi piłkarki z GKS zwyciężyły 7:0. W ostatnim meczu przyszło się zmierzyć z pierwszym zespołem gospodarzy, czyli Victorią Sianów. Żukowianki bardzo szybko uzyskały prowadzenie po bramce Irmina Kaproń-Ollik i taki stan utrzymywał się przez prawie cały mecz. Niestety na około minute przed końcem spotkania z udana kontrą wyszły zawodniczki Victorii i zdobyły upragniona bramkę. Mecz kończy się remisem 1:1. W wyniku tego GKS Żukowo w klasyfikacji ogólnej zajęło II miejsce.

Najlepsza zawodniczka turnieju – Marta Krakowska (Victoria SP 2 Sianów)
Najlepsza bramkarka turnieju – Julia Ginterewicz (Fala Międzyzdroje)
Najsympatyczniejsza zawodniczka turnieju – Wiktoria Kozłowska (AP Kotwica Kołobrzeg)
Królowa Strzelczyń turnieju – Paula Magulska (GKS Żukowo)
Końcowa tabela turnieju:
1. KS Fala Międzyzdroje
2. GKS Żukowo
3. Victoria SP 2 Sianów
4. LEW LĘBORK
5. OLIMP GOŚCINO
6. Victoria SP 2 II Sianów
7. AP Kotwica Kołobrzeg
8. Mustang Korzystno

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*