Leśny Bieg w Gdyni w deszczu [ZDJĘCIA]

Leśny Bieg w Gdyni odbył się w deszczu. Aura nie była łaskawa dla biegaczy. Padało przez cały czas. Warunki były trudne. Biegacze mieli do pokonania ok. 10 km górskiej trasy w lasach dzielnicy Witomino w trudnych warunkach.

bieg-lesny-010_800x509

Zdjęcie 1 z 215

Trzeba było uważać, szczególnie podczas zbiegów i podbiegów. Było bowiem bardzo ślisko. Nie obyło się bez wywrotek. W biegu wystartowało około ponad 300 zawodników.

Leśny Bieg w Gdyni wygrał Robert Sadowski z Tczewa. Drugi był Rafał Wolak. Trzeci na mecie zameldował się Łukasz Kesae. Obydwaj panowie z Gdyni. Wśród pań zwyciężyła gdynianka Aleksandra Baranowska-Trzasko. Druga linię mety przekroczyła jej krajanka Paulina Lipińska. Trzecią lakatę wywalczyła Magdalena Matulewicz z Elbląga.

Po biegu głównym rywalizację na dystansach 5 i 10 km rozpoczęli zawodnicy  nordic walking. Wystartowało ponad 200 osób.

Skomentuj: Leśny Bieg w Gdyni w deszczu [ZDJĘCIA]