W żukowskiej "Jedynce" po raz kolejny laureaci konkursów zostali wyróżnieni proporczykami

Laureaci konkursów wyróżnieni w żukowskiej „Jedynce”

Honorowanie proporczykami laureatów konkursów stało się już tradycją w żukowskiej „Jedynce”. W miniony poniedziałek rozdano je po raz kolejny. Listy gratulacyjne oraz dyplomy otrzymali także rodzice i nauczyciele.

W żukowskiej "Jedynce" po raz kolejny laureaci konkursów zostali wyróżnieni proporczykami
W żukowskiej „Jedynce” po raz kolejny laureaci konkursów zostali wyróżnieni proporczykami

Jak co roku u progu lata, tuż przed zakończeniem roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie odbyło się uroczyste spotkanie z laureatami konkursów oraz ich rodzicami. Zebraniu, jako motto, towarzyszyła myśl Alberta Einsteina: „Najpierw stań się wartościowym człowiekiem, sukces nadejdzie sam.

Stu pięćdziesięciu uczniów zostało wyróżnionych proporczykami. W zależności od etapu konkursu, w którym tryumfowali, otrzymali oni złoty, srebrne lub brązowe wyróżnienie. Dla rodziców uczniów rozsławiających dobre imię szkoły, przygotowano listy gratulacyjne. Nauczycielom, którzy wspierali wychowanków na drodze do sukcesów, rozdano dyplomy uznania.

Reklamy

Wręczaniu wyróżnień towarzyszyły występy artystyczne: wokalistów, recytatorów i tancerzy. Mali artyści wspaniale zaprezentowali swoje talenty. Reprezentatywna próbka dziecięcych możliwości doskonale ożywiła spotkanie.

Jak podkreślała dyrektor szkoły, Renata Stubińska-Nalewajek, cała społeczność SP nr 1 cieszy się sukcesami uczniów i ma świadomość wielkiej roli rodziców, którzy zachęcają, motywują, dowożą na treningi, dostosowują swoje plany i ponoszą różnego rodzaju koszty związane z sukcesami dzieci. Organizowane w szkole spotkania są okazją do podkreślenia ich zasług i wspólnej radości.

[Not a valid template]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*