14 lutego, w walentynki, kilkunastu wolontariuszy Klubu Wolontariatu „Warto” na ulicach Kartuz wręczało przechodniom robione własnoręcznie serca.
Członkowie Klubu Wolontariatu „Warto” serca z papieru z zabawnymi sentencjami wykonali własnoręcznie. Wolontariusze wręczali serca przechodniom, by ci n ie czuli się samotnie.
Zobacz też: Konkurs fotograficzny „Kaszuby w ruchu”
Akcja miała wywołać uśmiech na twarzach mieszkańców Kartuz. I to się udało!





![„Pomagam bo lubię” – wyniki konkursu fotograficznego [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/02/I-miejsce-150x150.jpg)

![GKS Cartusia 1923 – GKS Sierakowice 4:1 [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/09/Cartusia-1923-Kartuzy-GKS-Sierakowice-2018-fot.-P.CH_.IMG_9285-150x150.jpg)


Najnowsze komentarze