14 lutego, w walentynki, kilkunastu wolontariuszy Klubu Wolontariatu „Warto” na ulicach Kartuz wręczało przechodniom robione własnoręcznie serca.
Członkowie Klubu Wolontariatu „Warto” serca z papieru z zabawnymi sentencjami wykonali własnoręcznie. Wolontariusze wręczali serca przechodniom, by ci n ie czuli się samotnie.
Zobacz też: Konkurs fotograficzny „Kaszuby w ruchu”
Akcja miała wywołać uśmiech na twarzach mieszkańców Kartuz. I to się udało!





![„Pomagam bo lubię” – wyniki konkursu fotograficznego [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/02/I-miejsce-150x150.jpg)
![Polska-Kolumbia: mecz o wszystko! [LIGA TYPERÓW]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/06/Polska-Kolumbia-2018--150x150.jpg)
![TriCity Trail Ultramaraton Gdańsk-Wejherowo: charytatywne bieganie [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/07/tricity_trail_wejherowo_-1771-150x150.jpg)


Najnowsze komentarze