Kiełpino. Walka o zdrowie Antosia trwa. Rodzina błaga o pomoc

Kiełpino. Walka o zdrowie Antosia trwa. Rodzina błaga o pomoc

Nie bądźmy obojętni – Antoś z Kiełpina wciąż walczy o zdrowie, dwa nowe guzy nowotworowe z rozsiewami pojawiły się w jego prawym oku. Liczy się każda złotówka!

O batalii o zdrowie, jaką toczy Antoś Zieliński z Kiełpina, pisaliśmy już kilkakrotnie. Złośliwy nowotwór pojawił się w jego lewym oku i chociaż to jest teraz stabilne, wznowa nowotworu nastąpiła w oku prawym. Chodzi o dwa nowe guzy z rozsiewami. Pomóc może tylko kosztowna chemioterapia w Nowym Jorku.

-„Dr Abramson zdecydował o podaniu Antosiowi 3-ech chemii dotętniczych do prawego oka. Tego leczenia nie obejmowała dotychczasowa zbiórka” – czytamy w opisie aktualnej zbiórki. – „Koszt jednej chemii został oszacowany na kwotę ponad 33 000 tysięcy dolarów! Antoś musi otrzymać 3 podania w odstępach 6-tygodniowych. Dopóki nie wpłacimy środków na konto kliniki, Antoś nie będzie mógł przejść zabiegu podania chemii!”

Reklamy

Rodzina Antosia błaga o pomoc w ratowaniu jego zdrowia. Podkreśla, że chłopiec widzi na tylko prawe oczko, jest to więc jego okno na świat. Zbiórkę na rzecz Antosia wesprzeć można TUTAJ. Nie bądźmy obojętni – liczy się każda wpłacona złotówka! Szczegóły walki Antosia z nowotworem śledzić można też na Facebooku.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*