Kartuzy. W sobotę koncert charytatywny w „Pretekście” dla Antosia

Kartuzy. W sobotę koncert charytatywny w „Pretekście” dla Antosia

Michał Cieśluk i Maciej „Szewcu” Szewczyk będą gośćmi specjalnymi koncertu charytatywnego dla Antosia Zielińskiego z Kiełpina, który odbędzie się już w najbliższą sobotę w pubie „Pretekst” w Kartuzach. Zobacz krótką zapowiedź wideo!

O walce z nowotworem, jaką toczy kilkuletni Antoś Zieliński z Kiełpina (gm. Kartuzy), pisaliśmy wielokrotnie na łamach zKaszub.info. Do pomocy „małemu wojownikowi” w boju o zdrowie włączył się kartuski pub „Pretekst”, który już w najbliższą sobotę organizuje dla niego koncert charytatywny. Pieniądze ze wstępu do lokalu w całości zostaną przekazane na leczenie Antosia.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Michał Cieśluk, który zagra akustycznie na gitarze oraz na skrzypcach. W „Pretekście” artysta gościł już na imprezie z okazji zakończenia lata i urodzin pubu. Drugim gościem specjalnym w sobotę będzie Maciej „Szewcu” Szewczyk, zawodnik Fame MMA. Przekazał on koszulkę z ostatniej gali na aukcję charytatywną na rzecz Antosia.

Reklamy

Podczas wydarzenia obędzie się również zbiórka do puszki na rzecz „małego wojownika” z Kiełpina, a ponadto… połączenie przez Skype z Antosiem i jego rodzicami. Oto fragment tego, co usłyszymy w „Pretekście” już w sobotę:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*