Kartuzy. „Two Milion Festival” dla Wiktorka już niedługo

Kartuzy. „Two Milion Festival” dla Wiktorka już niedługo

Już w piątek 25 lutego odbędzie się wyjątkowy – pierwszy taki na Kaszubach – koncert charytatywny, organizowany przez kartuski Pub „Pretekst” i Basement Label. Wydarzenie ma na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie małego Wiktorka z Borowa (gm. Kartuzy), walczącego z rakiem. Jednego wieczoru uczestników czeka siedem potężnych występów, a oprócz tego masa innych atrakcji!

Koncert charytatywny w „Pretekście” poprowadzi Krystian Brylowski. „Two Milion Festival Dla Wiktorka” – czyli zbieramy 2 miliony złotych dla Wiktorka w celu pokonania nowotworu. Diagnoza – neuroblastoma – potwór, który wybiera najmłodsze dzieci i wyniszcza je od środka!

Internetowe zbiórki na rzecz Wiktorka Puzdrowskiego wesprzeć można TUTAJ oraz TUTAJ. Podczas imprezy w „Pretekście” trwać będzie również zbiórka pieniędzy do puszek, gdzie cała kwota zostanie przeznaczona na leczenie Wiktorka.

Reklamy

Na uczestników koncertu czeka masa atrakcji oraz bardzo dobra obsada muzyczna – będzie łącznie siedem potężnych występów! Wszystko w jeden wieczór! Impreza rusza w piątek 25 lutego o godzinie  19.30 w kartuskim „Pretekście”. Od 20 ruszają występy – ostatni przewidziany jest na godzinę 23.30. Artystów organizatorzy będą „odkrywać” niebawem.

Podczas jednego z koncertów uczestnicy będą świadkami premiery singla, który ukaże się równomiernie z granym koncertem. Dodatkowe atrakcje to pokaz Led Show – taniec z ledami, fotobudka, licytacje i loternia. Środki z losów oraz licytacji zostaną przeznaczone na zbiórkę dla Wiktorka.

Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie! Relacje na żywo będzie można śledzić na naszym Facebooku oraz portalu zKaszub.info.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*