Kartuzy. Przyjdź na koncert Janusza Radka – pomożesz uchodźcom z Ukrainy

Kartuzy. Przyjdź na koncert Janusza Radka – pomożesz uchodźcom z Ukrainy

Ze szczególną w tych trudnych czasach inicjatywą wyszło Kartuskie Centrum Kultury, które, jak czytamy w opublikowanym w mediach społecznościowych komunikacie, część środków ze zbliżającego się koncertu Janusza Radka przekaże na rzecz uchodźców z Ukrainy. „Czyńmy dobro, pomagajmy jak umiemy, ale przy tym nie zapominajmy, by zadbać o siebie – tym bardziej, gdy nawet obecnością na koncercie możemy pomóc potrzebującym” – apeluje KCK. Zobacz pełną treść komunikatu!

W związku z łamiącymi serce wydarzeniami na Ukrainie chcemy czynić dobro, jak tylko umiemy, dlatego: część dochodu z koncertu Janusza Radka zostanie przeznaczona na zakup środków sanitarnych dla uciekających z objętej wojną Ukrainy kobiet i dzieci.
 
Przed koncertem odbędzie się licytacja płyt i koszulek przekazanych przez Janusza Radka oraz innych przedmiotów ufundowanych przez Burmistrza Kartuz i Starostę Kartuskiego, na koncert można przynieść następujące artykuły: koce termiczne, suche jedzenie o długiej dacie przydatności, wodę butelkowaną, jedzenie dla dzieci i niemowląt (mleko modyfikowane, kasze, słoiczki, soczki etc.), towary higieniczne (suche szampony, pasty i szczoteczki do zębów, dezodoranty, podpaski, wkładki higieniczne, pampersy, chusteczki nawilżone etc.).
 
Wszystkie zebrane artykuły przekażemy do Stowarzyszenia „Otwarte Kaszuby”, które organizuje dostarczanie artykułów do potrzebujących. Jeżeli chcecie być z nami tego dnia, po bilety – w cenie 80 zł – można zgłaszać się: telefonicznie pod numerem 58 684 02 01, w Centrum Informacji Turystycznej lub bezpośrednio przed koncertem.
 
Wiemy, że trudno oderwać się od tego, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Wszyscy chcielibyśmy, by świat na chwilę się zatrzymał – i o tym koncercie myślmy właśnie w ten sposób. Czyńmy dobro, pomagajmy jak umiemy, ale przy tym nie zapominajmy, by zadbać o siebie – tym bardziej, gdy nawet obecnością na koncercie możemy pomóc potrzebującym!
 
Janusz Radek, Mieczysław Grzegorz Gołuński, Bogdan Łapa, Stowarzyszenie „Otwarte Kaszuby” – dziękujemy za Wasze wielkie i otwarte na ludzi serca!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*