Region. Limith z nowym przebojem. Trafił do telewizji muzycznych

Region. Limith z nowym przebojem. Trafił do telewizji muzycznych

Rynek muzyczny ostatnimi czasy podbija kolejny człowiek z Kaszub – Mariusz Huryn, lider zespołu Limith, świetnie znany klientom branży weselnej, a także mieszkańcom Somonina i całego regionu. Utwór „Lubię kiedy” niedawno wylądował na YouTube, a jednocześnie zaczął podbijać muzyczne stacje telewizyjne. Co skłoniło lidera Limith, aby zająć się muzyka autorską? Zobacz jego nowy teledysk!

Mariusz Huryn, lider zespołu Limith swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał już w szkole podstawowej. W branży weselnej działa od 25. lat, a autorskie utwory tworzy od 2012 roku. Od tego momentu nagrał już cztery autorskie albumy – piąty zaś w przygotowaniu do wydania.

Na weselach Mariusz Huryn współpracuje z drugim członkiem zespołu – Jackiem Pawlakiem. Na koncertach zaś w stałym składzie Limith jest utalentowana tancerka Weronika Ordon. M. Huryn i J. Pawlak początkowo grali w różnych zespołach. Postanowili jednak połączyć siły.

Reklamy

-Do tego, aby zająć się autorską muzyką, zmobilizowała mnie miłość do muzyki, radość z robienia czegoś swojego oraz możliwość pozostawienia po sobie czegoś swojego – mówi Mariusz Huryn. – Piosenek autorskich, których jestem kompozytorem i autorem tekstów, mam już prawie 100.

Zespół nawiązał współpracę z agencją i wytwórnią muzyczną You Play Records, jedną z najlepszych wytwórni w Polsce.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*