fot. nadesłane GOSRiT Luzino

Kadra narodowa kickboxingu trenowała w Luzinie [ZDJĘCIA]

Kadra narodowa kickboxingu kadetów i juniorów od 4 do 6 sierpnia gościła w Luzinie. Zawodnicy doskonalili swoje umiejętności przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w formule pointfighting, które w dniach 2-9 września odbędą się w Skopje, w Macedonii.

kadra_luzino_001

Zdjęcie 1 z 6

fot. GOSRiT Luzino

W Luzinie formę szlifowali zawodnicy do lat 16 (kadeci) oraz do lat 18 (juniorzy). W zgrupowaniu wzięło udział 17 zawodników z Polski, a prowadzącym konsultacje był pełniący obowiązki trenera kadry Polski z ramienia Polskiego Związku Kickboxingu, Rafał Karcz.

Zobacz też: Piłkarska Kadra Czeka LZS: aż 4 drużyny KTS-K GOSRiT Luzino w finale

W szkoleniu uczestniczyli zawodnicy KTS-K GOSRiT Luzino zakwalifikowani do udziału w Mistrzostwach Europy – aktualni Mistrzowie Polski: kadetka Zuzanna Kalbarczyk oraz juniorzy: Paulina Stenka i Filip Stark.

Reklamy

Trener Rafał Karcz ustalił skład reprezentacji (Kadra A) oraz wytypował zawodników do Kadry B, którzy również wyjadą do Macedonii.

W trakcie zgrupowania w Luzinie odbyło się łącznie 6 treningów specjalistycznych oraz dwa poranne rozruchy. Reprezentanci Polski mieli okazję zwiedzić Luzino oraz odbyć zajęcia rozruchowe na dostępnej Ścieżce Zdrowia. Ponadto w ramach odmiany i odpoczynku w sobotę wybrali się nad morze do miejscowości Dębki.

Zawodnicy z naszego terenu do ME oprócz odbytych zgrupowań w Gronowie oraz w Luzinie, a także obozu letniego w Stężycy, przygotowywać się będą na sali Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego w Wejherowie oraz KTS-K GOSRiT w Luzinie

Skomentuj:  Kadra narodowa kickboxingu trenowała w Luzinie [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*