Powstanie sieć kanalizacji w Czeczewie i Tokarach fot. UG w Przodkowie

Już niedługo sieć kanalizacji w Czeczewie i Tokarach

Pod koniec sierpnia podpisano umowę z wykonawcą kanalizacji w Czeczewie i Tokarach. Inwestycja wykonana zostana w ramach projektu ” „Rozwiązanie gospodarki ściekowej w gminie Przodkowo poprzez rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Kobysewo, Tokary, Młynek, Pomieczyno, Hopy, Czeczewo”.

Powstanie sieć kanalizacji w Czeczewie i Tokarach fot. UG w Przodkowie
Powstanie sieć kanalizacji w Czeczewie i Tokarach fot. UG w Przodkowie

„Rozwiązanie gospodarki ściekowej w gminie Przodkowo poprzez rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Kobysewo, Tokary, Młynek, Pomieczyno, Hopy, Czeczewo” to kolejny projekt, na realizacje którego podpisano w środę 29 sierpnia br. Wykonawcą „Rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej w Czeczewie” i „Rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej w Tokarach” jest Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ,,WODEWIL” z Kczewa. Wartość zadania 584 508,30 zł.
Projekt realizowany będzie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, osi Priorytetowej 11 Środowisko, działania 11.3 Gospodarka wodno-ściekowa współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Niestety nie udało się jeszcze wyłonić wykonawcy na kolejne dwie części zadania: Rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej w Kobysewie i Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w Młynku oraz Rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej w Pomieczynie i Rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej w Hopach. Tutaj cały czas trwają procedury przetargowe.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*