I LO w Kartuzach: XI Powiatowe Targi „Nauka – Praca – Kariera” [ZDJĘCIA]

W I LO w Kartuzach w piątek odbyły się XI Powiatowe Targi „Nauka – Praca – Kariera”. W murach ogólniaka swoją ofertę zaprezentowało około 30 szkół wyższych i policealnych z kilku województw.

targi-nauka-praca-kariera-20160311-targi-kartuzy-096_800x504

Obraz 1 z 24

Fot.: Waldemar Kaiser

XI Powiatowe Targi ,,Nauka – Praca – Kariera”

XI Powiatowe Targi ,,Nauka – Praca – Kariera” adresowane są do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu kartuskiego. W  targach  prócz prywatnych i publicznych szkół policealnych i wyższych uczestniczyły również instytucje rynku pracy z Kartuz i Gdańska. Swoje stoiska na targach miały między innymi Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kartuzach, Mobilne Centrum Informacji Zawodowej z Gdańska, czy trójmiejskie Młodzieżowe Biuro Pracy.

Zobacz też: SP 2 w Kartuzach obchodziła jubileusz 65-lecia [ZDJĘCIA]

– Targi to dobra okazja, by poznań działalność, ofertę i proces rekrutacji na wybrane kierunki oraz specyfikę nauki na poszczególnych kierunkach – przekonuje Magdalena Plichta, doradca zawodowy i organizator  XI Powiatowych Targów „Nauka – Praca – Kariera” w Kartuzach.

Wśród targowych wystawców XI Powiatowych Targów „Nauka – Praca – Kariera” w Kartuzach znalazły się też szkoły spoza województwa pomorskiego, takie jak np.: bydgoski Uniwersytet Jana Kazimierza, słupska Akademia Pomorska, olsztyński Uniwersytet Warmii i Mazur. 

Skomentuj: I LO w Kartuzach: XI Powiatowe Targi „Nauka Praca Kariera” [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*