fot. UG Kartuzy

Gryf uruchamia nowy przystanek autobusowy

Już niedługo zostanie udostępniony przebudowany parking przy ul. Wzgórze Wolności. W związku z tym powstał tam również nowy przystanek autobusowy.

fot. UG Kartuzy

Już od najbliższej soboty  (28 kwietnia) na trasach linii 4, 8, 12 i 14 uruchomiony zostanie nowy przystanek. „Kartuzy, Plac Brunona” zlokalizowany będzie na wysokości przebudowanego parkingu. Będzie on obowiązywał tylko w kursach w kierunku Kartuz.

Nowy przystanek m.in. umożliwi zmotoryzowanym pozostawienie samochodu na nowym parkingu i dojechanie w okolice dworca kolejowego autobusem. Koszt biletu na takiej trasie to zaledwie 1 złoty (bilet miejski w granicach administracyjnych miasta Kartuzy).

Reklamy

W związku ze zbliżającą się majówką P.A. Gryf informuje również o harmonogramie kursowania autobusów. W dniach 1,3 i 31 maja komunikacja regionalna będzie funkcjonowała według rozkładów jazdy ważnych w niedziele i święta (bez żadnych wyjątków). 30 kwietnia, 2 i 4 maja oraz 1 czerwca obowiązywać będzie rozkład ważny w dni powszednie wolne od nauki szkolnej (jak w ferie i wakacje).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*