Brodnica Górna. Wraca Truskawkobranie! „Gryf” umożliwi dojazd autobusem piętrowym

Brodnica Górna. Wraca Truskawkobranie! „Gryf” umożliwi dojazd autobusem piętrowym

Na tegoroczną edycję Truskawkobrania będzie można dojechać z Kartuz piętrowym autobusem, specjalnie przygotowanym na tę okazję przez firmę „Gryf”. Pojazd pomieści 84 osoby na miejscach siedzących i umożliwi również powrót po koncertach na Złotej Górze do „stolicy Kaszub”. Popularne „święto truskawki” już 2 lipca, a na scenie pojawią się m. in. Poparzeni Kawą Trzy oraz Jula. Zobacz rozkład jazdy autobusu!

Po pandemicznej przerwie Truskawkobranie, a więc jedna z największych i najpopularniejszych imprez plenerowych na Kaszubach, wróciła do kalendarza wydarzeń Kartuskiego Centrum Kultury. „Święto truskawki” odbędzie się już 2 lipca, oczywiście na Złotej Górze w Brodnicy Górnej, a firma „Gryf” umożliwi dotarcie na miejsce autobusem piętrowym z Kartuz.

Przewoźnik zapewnia dojazd na koncerty „na wysokim poziomie”, o czym informuje w mediach społecznościowych. Autobus umożliwi również powrót do Kartuz po koncertach, które odbędą się na Złotej Górze. Pojazd pomieści aż 84 osoby na miejscach siedzących. Szczegółowy rozkład jazdy znaleźć można poniżej:

Reklamy

Obowiązuje podstawowa taryfa opłat. Dla trasy Kartuzy – Brodnica Górna, Złota Góra za bilet pełnopłatny zapłacić będzie trzeba 8 złotych. Sprzedaż biletów w autobusie w dniu przejazdu u kierowcy.

Podczas tegorocznego Truskawkobrania na scenie wystąpią m. in. The Moneymakers, Jula, czyli Julita Ratowska oraz Poparzeni Kawą Trzy. Szczegółowy program wydarzenia znaleźć można TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*