Gm. Przodkowo. Kolejne odcinki dróg czeka modernizacja

Gm. Przodkowo. Kolejne odcinki dróg czeka modernizacja

Jeszcze w bieżącym, jak również w przyszłym, a także kolejnym 2024. roku w gminie Przodkowo wyremontowane zostaną kolejne odcinki gminnych dróg. Wszystkie inwestycje są dofinansowane w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Rok 2022

Remont odcinka drogi w Przodkowie: ul. Łąkowa – Wykonawcą inwestycji, wyłonionym w postępowaniu przetargowym, jest Firma Ogólnobudowlana „Arat” Krzysztof Makurat ze Staniszewa. Zakres zadania obejmuje wykonanie nawierzchni drogi z kostki betonowej o powierzchni 3178 m2, wykonanie chodnika i zjazdów, rozbudowę sieci oświetleniowej i kanalizacji deszczowej oraz przebudowę sieci wodociągowej.

Reklamy

Wkrótce rozpoczną się prace i potrwają do końca września. Wartość inwestycji to 1 410 000 złotych.

Rok 2023

Remont odcinka drogi Kczewo – Małkowo – Wykonawcą inwestycji, wyłonionym w postępowaniu przetargowym, jest firma Usługi Ogólnobudowlane „Szelbruk” Piotr Szela z Sierakowic. Zakres zadania obejmuje wykonanie nawierzchni drogi z kostki betonowej o powierzchni 2025 m2, wykonanie chodnika i zjazdów.

Wartość inwestycji to 796 425 złotych.

Rok 2024

Remont odcinka drogi Pomieczyno – Rąb – Wykonawcą inwestycji, wyłonionym w postępowaniu przetargowym, jest firma Usługi Ogólnobudowlane „Szelbruk” Piotr Szela z Sierakowic. Zakres zadania obejmuje wykonanie nawierzchni drogi z kostki betonowej o powierzchni 3598 m2, wykonanie zjazdów i remont kanalizacji deszczowej.

Wartość inwestycji to 1 592 850 złotych.

Wszystkie inwestycje są dofinansowane w ramach Funduszu Dróg Samorządowych – edycja 2022 – w wysokości 50 procent wartości brutto zadania.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*