Gm. Kartuzy. Podpisano umowę na remonty dróg w 12 miejscowościach

Gm. Kartuzy. Podpisano umowę na remonty dróg w 12 miejscowościach

W czwartek Mieczysław Grzegorz Gołuński, burmistrz Kartuz podpisał umowę na remont i naprawę dróg w 12 miejscowościach. Przetarg na realizację zadania wygrała spółka Wroński Beton z Leszna, oferując wykonanie planowanych remontów za kwotę 460 559,37 złotych.

Prace obejmą roboty remontowe, drogowe i melioracyjne w 12 miejscowościach. W Ręboszewie remont czeka wjazd na ul. Rybacką. W Sianowskiej Hucie naprawiona zostanie droga do Hejtusa, a w Staniszewie – ul. Kaszubska.

W Smętowie Chmieleńskim prace zaplanowano na ul. Spacerowej i Polnej, a także na drodze przy starej szkole. Na odcinku Mirachowo – Strysza Buda zamontowane zostaną betonowe korytka ściekowe w przydrożnym rowie.

Reklamy

W Nowej Hucie ma zostać naprawiony wjazd na ul. Kamienną. W Koloni naprawę zaplanowano na odcinku drogi na Borowiec. W Łapalicach remont czeka ul. Boczną i Chmieleńską. W Prokowie planuje się wymianę przepustu betonowego na ul. Leśnej, podobnie w Pomieszczyńskiej Hucie, na drodze do Pomieczyna.

W Brodnicy Dolnej wymienione zostaną płyty na ul. Na Wzgórzu. Zadanie zakłada również wykonanie nowej drogi z kruszywa w Kiełpinie na ul. Lipowej.

Wykonawca na zrealizowanie zadania ma 35 dni od momentu podpisania umowy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*