Festyn Przyjaźni 2019 już w tę sobotę! Wystąpią: Felivers, Marcin Siegieńczuk, Toledo, Diadem i B.R.O

Festyn Przyjaźni 2019 już w tę sobotę! Wystąpią: Felivers, Marcin Siegieńczuk, Toledo, Diadem i B.R.O

Festyn Rodzinny w Przyjaźni 2019 odbędzie się już w tę sobotę! Tegorocznymi gwiazdami festynu będą: Felivers, Marcin Siegieńczuk, Toledo, Diadem oraz B.R.O. Tradycyjne też podczas imprezy wspierać będziemy Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

 

Już 20 lipca odbędzie się jedna z największych imprez w gminie Żukowo. Festyn Przyjaźni zorganizowany będzie na boisku piłkarskim w Przyjaźni. Czekają nas tam, jak co roku, koncerty, mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, znakomita gastronomia oraz park rozrywki! Całą imprezę poprowadzą znani z Radio Kaszebe – Agnieszka Łukasik oraz Piotr Szyca. Gwiazdami tegorocznego Festynu są: Felivers, Marcin Siegieńczuk, Toledo, Diadem oraz B.R.O. 

Wsparcie dla Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci 

Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci istnieje dzięki hojności ludzi wielkiego serca – dzięki osobom prywatnym, firmom i instytucjom, którym nie jest obojętny los ciężko chorych dzieci. Fundacja została założona 1 kwietnia 2008 roku.

Reklamy

Tradycyjne już od kilku lat podczas festynu wspieramy Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. Organizatorzy w tym roku rezygnują z organizowania loterii fantowej, a wszystkie artykuły, które miały być wykorzystane dla jej potrzeb, zostaną przekazane Pomorskiemu Hospicjum dla Dzieci. Wolontariusze Hospicjum poprowadzą loterię fantową, a zebrana kwota wzbogaci ich konto.

W trakcie festynu hospicjum będzie w swoim namiocie zbierać poniższe artykuły:

  • pampersy,
  • chusteczki nawilżające,
  • środki czystości,
  • pluszaki (wyprane),
  • kosmetyki do pielęgnacji dzieci.

Festyn Przyjaźni-koncertowy repertuar gwiazd

Festyn o godzinie 16:30 rozpoczną konkursy dla dzieci oraz dorosłych. Od godziny 20:00 koncerty rozpocznie swoim występem zespół Felivers. 

  • Felivers– Zespół z Sochaczewa powstał w grudniu 2016 r. Swój pierwszy koncert zagrali w Hard Rock Caffe w Warszawie. Nazwa Felivers powstała z połączenia dwóch słów „fellows” i „believers”. Zespół składa się z pięciu osób: Piotr Zborowski (wokal), Miłosz Fergiński (gitara), Wojciech Fortuna (perkusja), Konrad Jażdżyk (bas), Piotr Cody Dąbrowski (gitara).

Tuż po nich swój występ o godzinie 21:00 będzie miał Marcin Siegieńczuk. 

  • Marcin Siegieńczuk– polski piosenkarz, kompozytor i autor tekstów mieszkający w Białymstoku. Były wokalista zespołu disco polo Toples. Prowadzi własną wytwórnię muzyczną Musicside. Zadebiutował w czerwcu 1998, a kilka miesięcy później, w lutym 1999 wydał pierwszą płytę, zatytułowaną „Ciało do ciała”. Od 5 października 2013 roku do grudnia 2015 prowadził autorski program „Profesorre Toplalala” na antenie Polo TV. Jako gospodarz show analizował treść największych przebojów disco polo pod kątem „bezsensu w densie”.

O godzinie 22:00 sceną zawładnie zespół Toledo. 

  • Toledo-Zespół od samego początku tworzą jego założyciele, czyli Tomasz Rozum oraz Marek Dąbrowski. Grupę TOLEDO utworzyli oni na początku roku 1996 w Sochaczewie, czyli swoim rodzinnym mieście. W momencie decyzji o powstaniu zespołu obydwaj mieli już bogate doświadczenia estradowe, występując wcześniej oddzielnie w różnych muzycznych formacjach. Fakt ten bardzo ułatwił im wspólną pracę i już od samego początku działalności TOLEDO mogli działać bardzo intensywnie. Debiutancką płytę pt. „Zakochajmy się” grupa wydała pod koniec roku 1997. Pierwszym przebojem był zaś tytułowy utwór, do którego nakręcono teledysk na plaży w Jastrzębiej Górze. Płyta ta przyniosła później kolejne hity: „I tylko Ty” oraz „To nie moja wina”.

 

O 23:00 koncert będzie miał zespół Diadem a tuż po nim o północy wystąpi raper B.R.O.

  • Diadem- polska grupa muzyczna wykonująca disco polo. Zespół powstał w 1996 roku. W 2002 do grupy dołączył Mariusz Gołaszewski, znany z grupy „Mega Dance”. W 2005 z powodu dużego zainteresowania zespół podzielił się na dwa składy: „weselny” – prowadzony przez Radosława Klinowskiego, oraz „koncertowy” – prowadzony przez Mariusza Gołaszewskiego. Do grupy dołączyli Krzysztof Faszczewski i Bogdan Dzierżek (skład weselny) oraz Krzysztof Kamieński (skład koncertowy). Grupa Diadem ma na koncie pięć albumów i takie hity, jak: „Kto więcej serca Ci da”, „Jak zabawa to zabawa”, „Klaun”, „Samoloty” oraz najnowsze takie jak: „Ciebie nie ma” czy „Zabrałaś serce moje”.

 

  • B.R.O (Jakub Birecki)– polski raper i producent muzyczny. Były piłkarz Startu Otwock i juniorskich drużyn Polonii Warszawa. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego. 11 stycznia 2013 roku do sprzedaży trafił pierwszy, dostępny w powszechnej sprzedaży, album rapera zatytułowany „High School”. Płyta wydana przez oficynę Urban Rec dotarła do 3. miejsca polskiej listy przebojów–OLiS.

 

Dla zmotoryzowanych organizatorzy przygotowali parking na 500 samochodów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*