Dzierżążno. 33-latek walczy z rakiem. Potrzebna pomoc

Dzierżążno. 33-latek walczy z rakiem. Potrzebna pomoc

U 33-letniego Przemka z Dzierżążna (gm. Kartuzy) stwierdzono złośliwego czerniaka. Pomóc może jedynie kosztowna operacja. Zachęcamy do udziału w zbiórce środków.

Pochodzący z Dzierżążna Przemek jest 33-letnią głową rodziny – kochającym mężem oraz ojcem trójki dzieci. W sierpniu dowiedział się, że ma raka. Wykryto bowiem u niego czerniaka. Jak czytamy w opisie zbiórki, 33-latek nie zamierza się poddać i chce wygrać ze śmiertelnie niebezpieczną chorobą.

-Rozpocząłem leczenie, ale lekarze mówią, że potrzebna będzie jeszcze operacja, za którą muszę sam zapłacić. To duże pieniądze, dlatego bardzo proszę o pomoc – pisze Przemek. – Na ramieniu miałem znamię. Wydawało się zwykłe, jednak w pewnym momencie zaczęło dziać się z nim coś dziwnego. Okazało się, że to czerniak złośliwy skóry.

Reklamy

Wcześniej 33-latek pracował w branży budowlanej, jednak choroba wywróciła jego życie do góry nogami. Przez leczenie nie może zarabiać, a jego znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Nie bądźmy obojętni, każda złotówka może pomóc. Zbiórkę środków wesprzeć można na TEJ STRONIE.

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*