Cropp Baltic Games

Cropp Baltic Games, czyli widowiskowy festiwal w Gdańsku

Cropp Baltic Games to największy festiwal sportów ekstremalnych i muzyki w Polsce. Te niezwykle widowiskowe zawody odbywać się będą w Gdańsku od 12 do 14 sierpnia na placu Zebrań Ludowych.

CBG-mat.prasowe

Zdjęcie 1 z 2

Fot.: mat. prasowy organizatora

Cropp Baltic Games: na deskorolce i BMX-ie

Cropp Baltic Games to zawody deskorolkowe i BMX-owe. W tym roku wzbogacone zostaną o dwie nowe konkurencje DIRT BMX oraz DIRT MTB. Ta ostatnia została przypisana do przystanków Mistrzostw Świata w tej kategorii. Zawody DIRT to nic innego jak ogromne loty na specjalnie przygotowanym torze wykonanym z piasku bądź drewna. MTB to skrót oznaczający rower górski. Połączenie konkurencji MTB z zawodami Dirtowymi to jedna z najbardziej popularnych i efektownych widowisk świata ekstremalnego.

Zobacz też: Garmin Iron Triathlon w Stężycy: wielka galeria uczestników [ZDJĘCIA]

Cropp Baltic Games: koncerty i konkursy

Na widzów czekać będą również: dwie sceny muzyczne, dwa skateparki, na których odbywać się będą zawody oraz jeden otwarty dla publiczności, tor do skoków dirt oraz minirampa. Pula nagród w tegorocznych konkursach to w tym roku ok. 20 000 zł.

To nie koniec atrakcji. Podczas Baltic Games odbędzie się  Festiwal Parkouru z warsztatami. Dla publiczności dostępne będą dwie poduchy pneumatyczne do skakania na rowerze lub do swobodnego spadania. Dodatkową atrakcją jest w tym roku również Silent disco.  

Reklamy

Skomentuj:  Cropp Baltic Games, czyli widowiskowy festiwal w Gdańsku

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*