Chwaszczyno. Dwukrotnie ukradł produkty ze sklepu za ponad 2200 złotych

Chwaszczyno. Dwukrotnie ukradł produkty ze sklepu za ponad 2200 złotych

Wczoraj popołudniu policjanci z Żukowa, wspólnie z ochroniarzem sklepu w Chwaszczynie, zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży perfum za około 1200 złotych. W trakcie czynności okazało się, że ten sam mężczyzna ukradł w tym samym sklepie na początku marca produkty za około 1000 złotych. Zatrzymany 32-latek dzisiaj zostanie przesłuchany. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek dyżurny kartuskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży w sklepie (należącym do sieci popularnych drogerii) w Chwaszczynie (gm. Żukowo). Policjanci, którzy udali się na miejsce, zatrzymali sprawcę, wspólnie z ochroniarzem sklepu.

Zatrzymamy mężczyzna to 32-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, który ze sklepu ukradł perfumy i maszynkę do golenia o łącznej wartości 1222 złotych. Jak się okazało, 32-latek był również podejrzany o kradzież w tym samym sklepie 1 marca, tego dnia mężczyzna ukradł perfumy za 1009 złotych.

Reklamy

Funkcjonariusze przeanalizowali zabezpieczony monitoring, z którego wynikało, że 32-latek również jest sprawcą wcześniejszej kradzieży. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do kartuskiej komendy. Dziś 32-latek zostanie przesłuchany. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*