Żukowo. Regularnie kradła produkty z drogerii. W końcu wpadła

Żukowo. Regularnie kradła produkty z drogerii. W końcu wpadła

Wczoraj policjanci z komisariatu w Żukowie zatrzymali 29-letnią kobietę, która przez miesiąc z jednej z żukowskich drogerii kradła produkty o łącznej wartości blisko tysiąca złotych. Kobieta usłyszała już zarzuty. Jaka spotka ją kara?

Pod koniec ubiegłego miesiąca kartuscy policjanci otrzymali zawiadomienia, dotyczące kradzieży produktów z jednej z żukowskich drogerii. Funkcjonariusze z komisariatu w Żukowie zabezpieczyli monitoring, który dokładnie weryfikowali w celu ustalenia sprawcy kradzieży.

W wyniku podjętych przez mundurowych czynności i uzyskanych informacji wczoraj policjanci z Żukowa zatrzymali 29-letnią mieszkankę pow. kartuskiego. Kobieta została przewieziona jednostki policji, gdzie usłyszała zarzut kradzieży produktów w okresie od 4 marca do 8 kwietnia o łącznej wartości 981,77 złotych.

Reklamy

Wobec 29-latki prokurator zastosował karę grzywny w wysokości 2 tysięcy złotych, obowiązek naprawienia szkody oraz zapłatę kosztów i opłat postępowania sądowego. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*