Weekendowi kierowcy „pod wpływem”. Jeden trafił do szpitala

Weekendowi kierowcy „pod wpływem”. Jeden trafił do szpitala

W miniony ciepły weekend znalazło się kilku użytkowników dróg, którzy zdecydowali sie prowadzić pojazd po spożyciu alkoholu. Niechlubny „rekordzista” miał ponad 2,5 promila, ponadto jeden z kierujących stracił panowanie nad skuterem, którym jechał i wpadł do rowu.

W piątek 23 czerwca przed godziną 18 kartuscy policjanci udali do Kolonii (gm. Kartuzy) na miejsce zdarzenia z udziałem jednośladu. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 31-latek, mieszkaniec pow. kartuskiego, jadąc skuterem stracił nad nim panowanie i przewrócił się do przydrożnego rowu.

Funkcjonariusze przeprowadzili badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że mężczyzna miał prawie 2 promile. Na skutek poniesionych obrażeń został przewieziony do szpitala.

Reklamy

Tego samego dnia przed godziną 23 w Żukowie został zatrzymany 51-latni obywatel Ukrainy, który kierował pojazdem marki Ford pod wpływem alkoholu – z wynikiem ponad 2,5 promila.

W sobotę 24 czerwca przed godziną 10 w Chwaszczynie  (gm. Żukowo) policjanci zatrzymali 67-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który kierował pojazdem marki Ford pod wpływem alkoholu – z wynikiem prawie 1 promil.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*