Bieg do źródeł 4 czerwca w Gdańsku. Ostatnia szansa na pakiet startowy

Bieg do źródeł zaplanowany został na 4 czerwca. Odbędzie się w parku Jelitkowskim. Organizuje go już po raz trzeci Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.

bieg_do_zrodel

Obraz 1 z 1

Fot.: facebook.com

Prócz biegu głównego na 10 km organizatorzy zaplanowali bieg rodzinny na 3 km.  Limit pakietów startowych biegu głównego, wynoszący 600 sztuk, został już wyczerpany, ale nie oznacza to wcale, że nie ma szans na udział w BIEGU DO ŹRÓDEŁ. Wystarczy spróbować szczęścia w konkursie ogłoszonym na profilu FB- Bliżej Źródeł. A co trzeba zrobić? Ano należy przygotować przepis na to, jak zwolnić tempo swojego życia i jednocześnie zyskać więcej czasu.  Konkurs trwa do niedzieli, 22 maja. Spróbujcie szczęścia! 

Zobacz też: Runmageddon w Gdyni: trening w Kartuzach [ZDJĘCIA]

Organizatorzy BIEGU DO ŹRÓDEŁ zachęcają również do udziału w biegu rodzinnym na 3 km, który odbędzie się w formule run for fun (bez pomiaru czasu). Zapisani uczestnicy otrzymają pakiet startowy z niespodzianką. Wśród uczestników biegu rodzinnego rozlosowanych zostanie 50 nagród rzeczowych. Bieg startuje o godz. 11. 

Biegom towarzyszyć będzie piknik. W programie zabawy podwórkowe, kreatywne warsztaty, eko-produkty, stargany warzywno-owocowe, a nawet masaże. Będą też leżaki i woda z saturatora. 

Przewidziane zostało również losowanie nagrody specjalnej w postaci vouchera na obiad na tarasie widokowym Zbiornika Wody Kazimierz na Wyspie Sobieszewskiej.

Skomentuj: Bieg do źródeł 4 czerwca w Gdańsku. Ostatnia szansa na pakiet startowy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*