23-latek chował amfetaminę w bieliźnie

23-latek chował amfetaminę w bieliźnie

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali mężczyznę, który ukradł samochód. Podczas przeszukania okazało się, że w majtkach miał schowaną amfetaminę. 23-latek spędził noc w policyjnym areszcie.

W poniedziałek, 20 sierpnia, mundurowi przyjęli zawiadomienie o kradzieży samochodu marki Volkswagen, do której doszło na terenie jednego z warsztatów samochodowych w powiecie kartuskim. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego pracujący nad wyjaśnieniem tej sprawy przesłuchali świadków i sprawdzili monitoring. Te wszystkie działania doprowadziły do tego, że już następnego dnia wieczorem zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, podejrzanego o to przestępstwo. 

Mężczyzna przyznał się do kradzieży samochodu. Ponadto podczas przeszukania mężczyzny policjanci znaleźli ukryty w majtkach woreczek z białą substancją, po przebadaniu okazało się, że jest to amfetamina.

23-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, a pojazd wrócił do prawowitego właściciela. Mężczyzna usłyszał już zarzuty dokonania kradzieży pojazdu oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*