Żukowskie NGO z certyfikatami potwierdzającymi przyznanie grantów

Żukowskie NGO z certyfikatami potwierdzającymi przyznanie grantów

Aż 82 zadania, zgłoszone przez żukowskie organizacje pozarządowe, otrzymały granty. W czwartek przedstawiciele NGO odebrały certyfikaty potwierdzające przyznanie wsparcia.

DSC_0946

Zdjęcie 1 z 9

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy szczegóły dotyczące przyznanych przez Gminę Żukowo grantów dla organizacji pozarządowych. Teraz, przyszedł czas na wręczenie certyfikatów poświadczających przyznane wsparcie.

Certyfikaty przedstawicielom organizacji NGO wręczył Burmistrz Wojciech Kankowski, wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Witoldem Szmidtke oraz radnymi: Marią Byczkowską i Andrzejem Karczewskim, przewodniczącymi Komisji Oświaty i Kultury oraz Komisji Kultury Fizycznej i Sportu.

Wszystkie wnioski opiewały łącznie na ok. 2 mln zł. Ich autorami były nie tylko organizacje NGO z terenu gminy Żukowo, ale też podmioty z Powiatu Kartuskiego, Trójmiasta i innych stron Polski (Wrocław, Zblewo). 

Gmina Żukowa rozdzieliła łącznie 991 tys. zł na 82 zadania z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego, sportu, kultury fizycznej, turystyki i krajoznawstwa oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Pełną listę organizacji, wraz z zadaniami i wysokością przyznanego grantu, znaleźć można stronie zukowo.pl

Reklamy


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*