Klub Sportowy Damroka potrzebuje pomocy! [ZDJĘCIA]

Klub Sportowy Damroka ma szansę wygrać 15.000 zł. Potrzebują jedynie głosów, które nic nie kosztują. Pomóż żeglarzom w wyposażeniu jachtów i remoncie hangaru!

klub_sportowy_damroka_2

Obraz 1 z 8

fot. Facebook/ Sekcja żeglarska KS Damroka

Klub Sportowy Damroka walczy o otrzymanie dofinansowania w konkursie organizowanym przez fundację AVIVA. Dzięki kwocie 15.000 zł będą w stanie wyposażyć jachty Optimist i wyremontować hangar nad jeziorem Kłodno.

Sekcja żeglarska klubu szkoli uczniów w szkółce żeglarskiej. Chmielno jest wymarzonym miejscem do tego typu zajęć. 4 jeziora w okolicy, a do tego mnóstwo chętnych do nauki tego wymagającego sportu. Niestety, brak środków na wyposażenie jachtów i ich przechowywanie szybko może ostudzić zapał młodych do nauki.

Obecnie w szkółce szkoli się 70 uczniów w wieku 8-12 lat. Prowadzone są zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne na wodzie. Aby szkółka mogła dalej funkcjonować i rozwijać się potrzebne są nakłady finansowe, i pojawiła się okazja, aby je zdobyć.

Zobacz też: Paweł Brylowski w śpiączce. Zasłabł przed Cyklo Sierakowice MTB

Konkurs „To dla mnie ważne” potrwa jeszcze tylko tydzień. Aby pomóc klubowi wystarczy wejść w link To dla mnie ważne! Zagłosuj  a następnie wpisać swoje dane i oddać głos – który jest całkowicie darmowy. 

Skomentuj: Klub Sportowy Damroka potrzebuje pomocy! [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*