Żukowo. Ciągnął kuce za samochodem. Jednego z nich kopnął. Nie wiedział, że jest nagrywany

Żukowo. Ciągnął kuce za samochodem. Jednego z nich kopnął. Nie wiedział, że jest nagrywany

Zarzut znęcania się nad zwierzętami może usłyszeć 62-letni kierowca, który ciągnął za swoim samochodem 2 kuce. Jednego z nich kopnął po tym, jak zatrzymał samochód. Zdarzenie zostało nagrane i trafiło do mediów społecznościowych. Teraz sprawą zajmuje się policja.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 16 w Żukowie. Jak informuje Aldona Domaszk z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, 62-letni kierowca ciągnął za swoim samochodem 2 kuce.

Kiedy jeden z nich upadł, mężczyzna wysiadł z auta i go kopnął. Sytuację zarejestrowała kamera. Nagranie, które trafiło do mediów społecznościowych, obejrzeć można TUTAJ oraz TUTAJ.

Reklamy

Policji szybko udało się ustalić tożsamość mężczyzny. Teraz zostanie on przesłuchany i niewykluczone, że usłyszy zarzut znęcania się nad zwierzętami. Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również: Dziś rusza proces byłego senatora Waldemara B.

-Osoby, które widziały tę sytuację, pojechały za panem i były u tego pana na posesji czytamy w jednym z komentarzy pod zamieszczonymi filmami. – Pan, a także kobieta, która była na posesji byli bardzo agresywni w stosunku do osób, które były świadkami zdarzenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*