Znamy składy komisji Rady Miejskiej w Żukowie

Znamy składy komisji Rady Miejskiej w Żukowie

Rada Miejska w Żukowie wybrana w tegorocznych wyborach spotkała się na drugiej sesji tej kadencji. Zdecydowana większość podjętych uchwał dotyczyła powołania komisji.

Składy komisji Rady Miejskiej w Żukowie:

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący: Łukasz Słodzinka
Członek komisji: Jacek Fopke

Członek komisji: Mariola Zmudzińska
Członek komisji: Jarosław Wójcik
Członek komisji: Maria Byczkowska

 

Komisja Budżetowa

Przewodniczący: Jacek Fopke
Członek komisji: Grzegorz Tokarski

Członek komisji: Łukasz Słodzinka
Członek komisji: Albin Bychowski
Członek komisji: Waldemar Dampc

Reklamy


 

Komisja Komunalna

Przewodniczący: Paweł Koreń
Członek komisji: Jolanta Wiercińska

Członek komisji: Grzegorz Tokarski
Członek komisji: Tyberiusz Treder
Członek komisji: Urszula Teska

 

Komisja Rolna

Przewodniczący: Tadeusz Klawikowski
Członek komisji: Andrzej Karczewski

Członek komisji: Krystian Gachewicz
Członek komisji: Paweł Koreń
Członek komisji: Waldemar Dampc

 

Komisja Ochrony Zdrowia

Przewodniczący: Jarosław Wójcik
Członek komisji: Albin Bychowski

Członek komisji: Jerzy Żurawicz
Członek komisji: Tyberiusz Treder
Członek komisji: Grzegorz Tokarski

 

Komisja Ochrony Środowiska i Porządku Publicznego

Przewodniczący: Urszula Teska
Członek komisji: Krystian Gachewicz

Członek komisji: Jolanta Wiercinska
Członek komisji: Andrzej Karczewski
Członek komisji: Tomasz Pellowski

 

Komisja Oświaty i Kultury

Przewodniczący: Maria Byczkowska
Członek komisji: Adam Stromski

Członek komisji: Tyberiusz Treder
Członek komisji: Łukasz Szłodzinka
Członek komisji: Albin Bychowski

 

Komisja Statutowo-Regulaminowa

Przewodniczący: Waldemar Dampc
Członek komisji: Witold Szmidtke

Członek komisji: Stefan Gruba

 

Komisja Przetargowa

Przewodniczący: Krystian Gachewisz
Członek komisji: Witold Szmidtke

Członek komisji: Urszula Teska
Członek komisji: Jarosław Wójcik
Członek komisji: Jacek Fopke

 

Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Rekreacji

Przewodniczący: Andrzej Karczewski
Członek komisji: Tadeusz Klawikowski

Członek komisji: Waldemar Dampc
Członek komisji: Witold Szmidtke
Członek komisji: Paweł Koreń

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Przewodniczący: Jolanta Wiercińska
Członek komisji: Adam Okrój

Członek komisji: Maria Byczkowska
Członek komisji: Paweł Koreń
Członek komisji: Taduesz Klawikowski

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*