Fot.: fot. Mariusz Mazurczak via Facebook

Zespół Cheerleaders Gdynia wystąpi w Kiełpinie podczas meczu futsalu [ZDJĘCIA]

Zespół Cheerleaders Gdynia wystąpi w poniedziałek, 13 marca w Kiepłinie podczas meczu futsalu w którym FC KARTUZY zmierzą się z drużyną JAGUAR GDAŃSK. Początek drugoligowego spotkania o godz. 19. Zobacz zdjęcia!

cheerleaders_gdynia_001

Zdjęcie 1 z 12

fot. Mariusz Mazurczak via Facebook/ Cheerleaders Gdynia

Zespół Cheerleaders Gdynia – gwiazda parkietów

Cheerleaders Gdynia  to jedna z najpopularniejszych grup tancerek sportowych w Europie. O tancerkach zrobiło się szczególnie głośno, kiedy to w 2012 roku,  wystąpiły podczas meczu NBA w Stanach Zjednoczonych. Dodajmy, iż były pierwszymi tancerkami ze Starego Kontynentu prezentującymi swoje umiejętności przed widownią NBA w Ameryce. Rok później potwierdziły swoją klasę wygrywając konkurs Euroleague Basketball na najlepszy zespół w Europie. W nagrodę Polki wystąpiły na turnieju Final Four w Barcelonie.

Zobacz też: Bursztynowa Miss Lata Chmielno 2016: tytuł zdobyła Klaudia Fijałkowska [ZDJĘCIA]

Cheerleaderki z Gdyni występowały również w  Turcji i Rosji  na Litwie i  Węgrzech, a także w Austriii Niemczech.  Swoimi występami uświetniły mecze polskiej reprezentacji  w piłce nożnej, podczas Euro 2012 zagrzewały kibiców w oficjalnej strefie kibica w Warszawie, a w latach 2013 i 2014 gościł na meczach koszykarskiego klubu mistrza Niemiec FC Bayern Monachium.

Reklamy

Zespół Cheerleaders Gdynia – gwiazda TV

Szeroka publiczność telewizyjna miała okazję oglądać gdynianki w popularnym programie You Can Dance nadawanym przez TVN. Z kolei niemiecka telewizja ARD  przygotowała na temat zespołu Cheerleaders Gdynia własny program.

Mecz, podczas którego będzie można podziwiać popisy taneczne grupy Cheerleaders Gdynia ,odbędzie się 13 marca (poniedziałek) o godz. 19.00 w hali sportowo – widowiskowej w Kiełpinie.
Wstęp wolny. 

Skomentuj: Zespół Cheerleaders Gdynia wystąpi w Kiełpinie podczas meczu futsalu [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*