Życzenia na Święta Wielkanocne od Gminy Sulęczyno.

Życzenia zdrowych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją i wiarą.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego oraz szczęśliwych spotkań
przy wielkanocnym stole w gronie najbliższych
z radosnym Alleluja życzą
Wójt Bernard Grucza Przewodniczący Rady Gminy
wraz z pracownikami Urzędu Gminy Kazimierz Gliniecki wraz z Radnymi
– Wielkanoc 2018 –



![Zespół Brathanki w piątek wystąpił w Potęgowie; w sobotę festiwal disco polo! [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/06/06-dni-gminy-potegowo-150x150.jpg)




![Runmageddon Rekrut w Gdyni Orłowo [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/04/runmageddon_gdynia_-2595a_800x533-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze