Zbiórka dla Maciusia na ukończeniu. W 2. święto Bożego Narodzenia specjalny koncert

Zbiórka dla Maciusia na ukończeniu. W 2. święto Bożego Narodzenia specjalny koncert

26 grudnia, a więc w drugie święto Bożego Narodzenia w sanktuarium w Sianowie (gm. Kartuzy) o godz. 16 odbędzie się koncert kolędowy „Śpiewajcie i Grajcie mu” zwieńczający zbiórkę dla Maciusia Gawina z gminy Sulęczyno. Udało się już zebrać ponad 1 milion złotych na leczenie chłopca.

Wystąpią: ksiądz proboszcz Mateusz Draszanowski, dzieci ze szkoły w Staniszewie i Koloni, mieszkańcy ośrodka geriatrycznego w Sianowie, Kapela Szutenberg Band, Kaszubska Influencerka, organista Mateusz Białk i goście specjalni. Zostaną wykonane kolędy i pastorałki w języku kaszubskim jak i języku polskim.

Tymczasem, jak czytamy na stronie zbiórki, udało się zebrać już ponad 1 milion złotych na leczenie Maciusia Gawina z Sulęczyna. Przypomnijmy, że chłopiec urodził się z poważną wadą serca. Pomóc może tylko kosztowna operacja. W akcję charytatywną zaangażowało się wielu ludzi. Zorganizowano m. in. charytatywny kulig czy morsowanie. Jak widać, to wszystko przyniosło oczekiwany efekt.

Reklamy

Zobacz również: 4-miesięczny Maciuś walczy o życie. Trwa zbiórka środków

Zachęcamy do udziału w koncercie „Śpiewajcie i Grajcie mu” już w 2. święto Bożego Narodzenia. Szczegóły znaleźć można poniżej:

plakat_A3_spad_3mm
Sianowo Pdf

Zobacz również: Sianowo. „Pòzdrôwióm Cebie Matkò” w wykonaniu Kaszubskiej Influencerki

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*