Zamykanie naczynek – jak to wygląda naprawdę?

Zamykanie naczynek – jak to wygląda naprawdę?

Współczesny gabinet stomatologiczny wielu z nas kojarzy się jako miejsce pełne technologii, skupiające się głównie na leczenie urazów związane z leczeniem okolic jamy ustnej, ze szczególnym wzięciem pod uwagę zębów. Jak się jednak okazuje, mamy do czynienia ze zmianą oferty wielu gabinetów czy klinik. Zbudowanie nowych zestawów usług dla pacjentów było wręcz kluczowe, a jednym z nowych rozwiązań jest to, znane z medycyny estetycznej, jaką jest zamykanie naczynek — dziś pokażemy wam, dlaczego jest to tak świetna sprawa

To coraz częstszy obrazek, gdy stomatolog może świadczyć również usługi z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z przykładów może być klinika Orłowska Dental Clinic, który wyszedł naprzeciw wszystkim potrzebom współczesnego pacjenta. Zanim jednak podejmiecie decyzję dotyczącą samego zabiegu, warto poznać, czym się on wyróżnia spośród reszty znanych przykładów!

Czym są popękane naczynka?

Tak zwane popękane naczynka czy też popularne „pajączki” to zmora osób, które dbają o wygląd swojej twarzy. Ich pojawienie się to najczęściej rezultat kwestii czysto genetycznych, ale swoją rolę w tym wszystkim odgrywają, chociażby wyjątkowa wrażliwość skóry na czynniki zewnętrzne, zaburzenia hormonalne, krążeniowe czy też nadciśnienie tętnicze. Na całe szczęście zamykanie naczynek (więcej informacji na https://wolniewicz.eu/oferta/zamykanie-naczynek-laserem-gdynia/) to niezwykle powszechnie stosowane rozwiązanie, dzięki któremu uzyskuje się nie tylko estetyczne rezultaty, ale też takie, które nie dają po sobie poznać, że mierzyliśmy się z takim problemem!

Przed zabiegiem…

Jeżeli już mówimy o kwestiach związanych z samym zabiegiem, to warto zastanowić się nad tym, co należy zrobić przed samym zabiegiem i co zalecane jest po jego zakończeniu. Jeżeli chodzi o pierwszą kwestię, to mamy dla was dobrą wiadomość — nie wymaga się specjalnego przygotowania! Skóra musi być jedynie czysta i wolna od wszelkich wykwitów patologicznych. Po zakończeniu zabiegu zamykania naczynek istnieje pewien zestaw pożądanych zachowań, do których warto się dostosować. 

… i po zabiegu

Przede wszystkim, nie warto eksponować skóry na wpływ promieniowania UV — zarówno tego z promieni słonecznych, jak i z solarium. Warto ją także dodatkowo zabezpieczać przy pomocy kremów, tak aby nie ryzykować możliwością przebarwień. Zdecydowanie nie warto brać gorących kąpieli czy też przesadnie przegrzewać ciała poprzez wyjątkowo intensywne ćwiczenia fizyczne. Okres takiego specjalnego traktowania powinien trwać nie dłużej niż jeden miesiąc po zakończeniu zabiegu. To wszystko zapewni wam osiągnięcie rezultatów, o jakich marzycie! Mamy nadzieję, że już niedługo spełnicie swoje pragnienia!

Reklamy

Jeden Komentarz

  1. A czy nie jest również tak, że takie zabiegi powinno się wykonywać w zimnych miesiącach?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*