Radunia Stężyca zwycięzcą Jaguar Cup 2018

Radunia Stężyca zwycięzcą Jaguar Cup 2018

Znakomity występ zaliczyli piłkarze Raduni Stężyca z rocznika 2007 w dwudniowym turnieju Jaguar Cup 2018. W finale wygrali z drużyną Lechii Gdańsk.

no images were found

Organizatorzy zaprosili do udziału w rozgrywkach 18 zespołów prezentujących wysoki poziom piłkarskiego rzemiosła. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizacja odbywała się systemem każdy z każdym.

Do półfinałów rozgrywek awansowały dwie najlepsze ekipy z każdej grupy wśród nich piłkarze Raduni. W meczu półfinałowym młodzi Raduniacy pokonali zdecydowanie najlepszy zespół grupy A, jakim była drużyna Semp Warszawa 2:0 po bramkach Olka Reclawa i Konrada Dułaka.

Reklamy

W wielkim finale Jaguar Cup Radunia Stężyca pokonała Lechię Gdańsk 1:0 po bramce Wiktora Etmańskiego.

Najlepszym strzelcem został Dominik Dobrowolski z UKS Gol Brodnica z 10 bramkami , Najlepszym bramkarzem wybrano Jeremiego Gohra z Lechii Gdańsk, Najwszechstronniejszymi graczami byli Wiktor Etmański z Raduni Stężyca oraz Jakub Janiak z SEMP Warszawa.

Skład Raduni Stężyca: Kacper Mach, Tomasz Birr, Aleks Hinz, Jakub Richert, Szymon Recław, Konrad Dułak, Adam Stencel, Tomasz Hinc, Aleksander Reclaw, Oliwier Diks i Wiktor Etmański

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*