Załęże. Poważny wypadek. Kierowca uciekł? – AKTUALIZACJA

Załęże. Poważny wypadek. Kierowca uciekł? – AKTUALIZACJA

4 osoby zostały poszkodowane w porannym wypadku drogowym w Załężu (gm. Przodkowo). Jak poinformowała nas czytelniczka, kierowca uczestniczący w zdarzeniu uciekł.

Jak mówi Marek Szwaba z Komendy Powiatowej PSP w Kartuzach, zgłoszenie o zdarzeniu straż pożarna otrzymała kilka minut przed godz. 5. W Załężu (gm. Przodkowo) samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo.

4 osoby zostały zabrane do szpitala. Okoliczności zdarzenia ustala policja. Jak poinformowała nas jedna z czytelniczek, kierowca pojazdu uciekł z miejsca zdarzenia. Szukali go druhowie z OSP. Mógł być poturbowany.

Reklamy

Marek Szwaba odsyła nas w tej sprawie do policji. Czekamy na informacje. Na miejsce przybył też helikopter pogotowia ratunkowego.

AKTUALIZACJA 28.09.2023 r. godz. 14.30 – Jak podaje Karolina Jędrzejczak z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, na podstawie zebranej dokumentacji policjanci wstępnie ustalili, że kierowca renaulta na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie uderzył w drzewo.

Najprawdopodobniej pojazdem podróżowały cztery osoby. Dwie nieprzytomne zostały przewiezione do szpitala. Na chwilę obecną policjanci prowadza czynności zmierzające do ustalenia kierowcy tego pojazdu. Niewykluczone, że była to jedna z osób poszkodowanych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*