Odnalazła się 95-letnia Zofia z Sulmina

Odnalazła się 95-letnia Zofia z Sulmina

Jak informuje policja w Kartuzach, odnalazła się już 95-letnia Zofia z Sulmina. Kobieta 1 lutego około godziny 14. wyszła z domu w Sulminie i nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Kobieta nie nawiązała też żadnego kontaktu z rodziną oraz środowiskiem znajomych. O zaginięciu policję powiadomiła jej córka. Dzisiaj, 2 lutego, została odnaleziona. Jest cała i zdrowa.

Dotychczas policjanci sprawdzili znajomych zaginionej, miejsca, w których mogłaby przebywać, skontrolowali szpitale oraz noclegownie. Funkcjonariusze nie zdołali ustalić obecnego miejsca pobytu kobiety. W dalszym ciągu trwa akcja poszukiwawcza zaginionej.

Reklamy

Rysopis: wiek 95 lat, ok. 150 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy proste, krótkie kol. siwego

W chwili zaginięcia kobieta była ubrana czarną spódnice, czerwoną kurtkę, czarną czapkę i czarne kozaki, posiadała przy sobie czarną torebkę z zawartością dokumentów.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej, lub widziały kobietę   proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach pod nr tel. 58 685 22 22 albo najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*