Za nami mikołajkowy turniej tenisa stołowego

W piątek odbył się X Gminny Turniej Tenisa Stołowego „Rakietą z Mikołajem”, w którym udział wzięło 54 zawodników reprezentujących cztery szkoły z Gminy Somonino. W wyniku rozgrywek zostali wyłonieni zwycięzcy w czterech kategoriach wiekowych.

46524359_264135807596654_88274668993118208_n

Kategoria klas I – II szkół podstawowych

Dziewczęta:
I miejsce – Amelia Ulenberg – SP Borcz
II miejsce – Liliana Korzeniewska – SP Goręczyno
III miejsce – Alicja Sobieraj – SP Somonino
IVmiejsce – Nela Dorobek – SP Borcz 
V miejsce – Zuzanna Huryn – SP Somonino 

Chłopcy:
I miejsce – Jakub Sominka – SP Somonino
II miejsce – Nikodem Baranowski – SP Somonino
III miejsce – Bartek Mateuszak – SP Borcz
IV miejsce – Kacper Gołaszewski – SP Borcz

Kategoria klas III – IV szkół podstawowych

Dziewczęta:
I miejsce – Julia Kryszewska SP Borcz
II miejsce – Karolina Fierka – SP Borcz
III miejsce – Wiktoria Korzeniewska – SP Goręczyno 
IV miejsce – Nikola Keler – SP Goręczyno
V miejsce – Zuzanna Skierka – SP Egiertowo
VI miejsce – Wiktoria Deeg – SP Egiertowo 

Chłopcy:
I miejsce – Aleksander Butowski – SP Somonino
II miejsce – Denis Dymek – SP Borcz
III miejsce – Julian Skierka – SP Egiertowo
IV miejsce – Maciej Rodziewicz – SP Egiertowo
V miejsce – Igor Gołaszewski – SP Borcz
VI miejsce – Nikodem Grandzicki – SP Somonino

Kategoria klas V – VI szkól podstawowych
Dziewczęta:
I miejsce – Anna Draws – SP Borcz
II miejsce Aleksandra Szczygieł – SP Borcz
III miejsce – Nikola Wilkowska – SP Egiertowo 
IV miejsce – Agata Borkowska – SP Somonino
V miejsce – Zofia Stankowska – SP Somonino
VI miejsce – Julia Szewczyk – SP Egiertowo

Chłopcy: 
I miejsce – Oliwier Ulenberg – SP Borcz
II miejsce – Remigiusz Klinkosz – SP Goręczyno 
III miejsce – Benjamin Dorosz – SP Goręczyno
IV miejsce – Aleksander Kroczka – SP Egiertowo
V miejsce – Damian Lihs – SP Borcz
VI miejsce – Gracjan Brylowski – SP Somonino

Kategoria klas VII – VIII szkół podstawowych, klasy gimnazjalne

Dziewczęta:
I miejsce – Emilia Gruchała – Węsierska – SP Borcz
II miejsce – Izabela Cymerman – SP Somonino
III miejsce – Magdalena Deja – SP Egiertowo
IV miejsce – Michalina Peta – SP Somonino
V miejsce – Alicja Gruchała – SP Egiertowo
VI miejsce – Agata Cyperska – SP Goręczyno 

Chłopcy:
I miejsce – Błażej Zwara – SP Borcz
II miejsce – Kamil Plichta – SP Somonino
III miejsce – Błażej Arent – SP Somonino
IV miejsce – Damian Wilkowski – SP Egiertowo
V miejsce – Gracjan Borkowski – SP Borcz
VI miejsce – Bartłomiej Jankowski – SP Egiertowo

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*